RuyaTabirleri.com

Rüyada Tatlılar Görmek

Rüyada tatlılar görmek, çok güzel ve hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin hayatı boyunca rızkının hiç eksilmeyeceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine alamet eder. Rüya sahibinin ekonomik olarak da manevi olarak da zenginlik içinde olacağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Tatlılar Yemek

Rüyayı gören kişinin saadet içinde yaşayacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin açılacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına işaret eder ve rüya sahibinin muradına ereceği anlamına gelir.

Rüyada Sütlü Tatlılar Görmek

Rüya sahibinin kolay ve kısa yollardan giderek bol paralar kazanmanın avantajlarına ulaşacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Çeşitli Tatlılar Görmek

Rüyayı gören kişi geniş bir rızık ile nasiplenecek demektir. Rüya sahibinin fatura derdine düşmeyeceğine, kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine rivayet edilir.

Rüyada Çeşitli Tatlılar Yemek

Rüyayı gören kişinin afiyette olacağı bir hayata kavuşacağına, istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, çok eğleneceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Güzel Tatlılar Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni iş olanakları elde edeceğine, bu sayede adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, daha çok önemli başarılara sahip olacağına ve kazanacağı zaferlerin de sayısının artacağına işaret eder.

Rüyada Pastalar Tatlılar Görmek

Rüyayı gören kişinin özel hayatının yolunda gideceğine, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!