RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavla Görmek

Rüyada tavla görmek, rüya sahibinin nefsine yenilmeyeceğine, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına alamet eder. Meslek hayatında zirveye ulaşmaya ve böylece adını tüm cihana yaymayı başarmaya tabir edilir.

Rüyada Tavla Oynamak

Rüyada tavla oynamak, iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında tavla oynadığını ama kaybettiğini görmesi o kişinin hayatında yaşayacağı şanssızlığa, üzüntüye ve kapılacağı umutsuzluk, çaresizlik ve yalnızlık duygusuna işaret ederken rüya sahibinin tavlada kazandığını görmesi de hayatında her şeyin istediği gibi gideceğine, yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Tavla Zarı Görmek

Rüyada tavla zarı görmek, özel hayat için şans ve uğur anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sevdiği kişiden yana hayır göreceğine, yüzünün güleceğine, onunla ağız tadı içinde mutlu ve güzel günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Tavla Pulu Görmek

Rüyada tavla pulu görmek, ticaret hayatında güçlenmeye, işleri büyütmeye, daha fazla gelir sahibi olmaya, bu sayede de hem ekmekten hem de paradan yana zenginlik yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Tavla Satın Almak

Rüyada tavla satın almak, rüya sahibinin artık hayatının kontörlünü kendi eline alacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine işaret eder.

Rüyada Tavla Taşı Görmek

Rüyada tavla taşı görmek, eksik, hatalı ve yanlış iş yapmaya, insanlar arasında rezil olmaya, gözden ve değerden düşmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin mal varlığını ve kazancını arttırmak için nefsine yenileceğine ve Allah katında günahkâr olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!