RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavuk Budu Görmek

Rüyada tavuk budu görmek, az ama öz kazanmak demektir. Kişinin başkalarından yardım istemeden kendi kazancı ile hayatını düzenli şekilde sürdürdüğüne ve herhangi bir sıkıntısı olsa da bunu asla başkalarına bildirmediğine yorumlanır. Evli kişilerin özellikle çocukları ile aralarında hiçbir sıkıntı yaşanmayacağına ve aile huzurunun sürekli olacağına müjde verirken, akrabalık ilişkilerinde de kişinin daima sevilen, fikri alınan biri olarak hürmet göreceğine alamettir. Bekar kimseler için yaşça kendilerinden küçük biriyle nişanlanacaklarına ve erken yaşta evlat sahibi olacaklarına yorumlanırken, diğer yandan genç yaşta torun sahibi olmakla da tabir olunur. Her işin, zorluğun altından çalışkanlıkla kalkılacağını bildiren rüya, küçük birikimlerin, altın alarak yatırım yapmanın kişiye uzun vadede çok büyük yararı olacağını da ifade eder. Çiğ tavuk budu tanınan birinden beklenmedik bir söz duyarak üzülmeye, pişmiş tavuk budu şansın yaver gitmesine ve bol kazanca delalettir.

Rüyada Tavuk Budu Yemek

Rüya sahibinin özel yaşantısıyla ilgili yaşadığı olumsuzlukların büyük tecrübeler elde etmesine neden olacağı için, bu sıkıntıları sonradan olumlu anlamda değerlendireceğini ve sabırlı davranması halinde emeline ulaşacağına alamettir. Zorluklardan yılmadan çalışan ve ekmeğini her şekilde çıkaran kişinin, bu özelliği ile çok iyi mevkilere geleceğine ve kendisine yapılan bir iş teklifi ile önemli bir dönüm noktasında olacağına delalettir.

Rüyada Tavuk Budu Pişirmek

Dikkat çekici ve kişiyi heyecan içinde bırakacak gelişmelerin iş yaşantısını bir anda hareketlendireceğine, özellikle bir süredir durgunluk yaşayan veya ekonomik problemler içinde olanların iş değişikliği, yeni ortaklık kurma gibi durumlar sayesinde tüm bu sorunlardan kısa zamanda kurtulacaklarına tabir edilir. İş büyütmek için uygun zamanda olunduğuna ve yoğun günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada Tavuk Budu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendi gücüne ve yeteneklerine güvenen rüya sahibinin her ortamda bu özelliklerini ön plana çıkarmaya çalıştığını, hedefleri için verdiği çabanın diğer kişiler tarafından fark edilmesini arzuladığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!