RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavuk Eti Görmek

Rüyada tavuk eti görmek, rızık ve kazanç anlamına gelir. Hayırlara haber eden bir rüyadır. Rüyada tavuk eti gören kişi, tüm kötü düşüncelerinden kurtulur, kendisini umutsuzluğa ve üzüntüye düşüren duygularından uzaklaşır ve uzun zamandan beri yaşamadığı için neredeyse unuttuğu hisleri yeniden yaşamaya başlar. Rüyada tavuk eti dertlere derman, sorunlara çözüm, hastalıklara da ilaç bulmaya delalet eder. Bu rüyayı gören kişi için aradığı huzuru uzaklarda ya da dışarılarda değil, kendi içinde ve ailesinde bulacağı tabir edilir.

Rüyada Tavuk Eti Yemek

Rüya tavuk eti yediğini gören kişinin çok malı olacağına ama kimseye bir kuruş hayrı dokunmayacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına gerisini de yastık altında tutacağına yorulur. Rüya sahibi için vefasız ve cimri olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Tavuk Eti Pişirmek

Kısmet ile tabir edilir. Meşakkatli ve zor bir zaman geçirdikten sonra hak edilen kısmete kavuşulması anlamına gelir. Rüyada tavuk eti pişirdiğini gören kişinin çok mala ve paraya kavuşacağı yorumu yapılır.

Rüyada Tavuk Kesmek

Rüya sahibi için mutluluk yaşamak anlamına gelir. Rüyasında tavuk kestiğini gören kişinin muradı gerçekleşir. Rüya sahibi, hem seveceği hem de sevileceği ve çok bahtiyar olacağı bir kişi ile tanışacak ve dünya evine girecektir.

Rüyada Tavuk Eti Doğradığını Görmek

Zorluk ve sıkıntı ile elde edilecek kazanca delalet eder. Rüya sahibi dirsek çürüterek yaptığı işten helal kazanç elde ediyor ve çocuklarının rızkına haram karıştırmıyor olması nedeniyle büyük huzur duyuyor diye tabir edilir.

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek cariye ile tabir edilir. Alımlı, çalımlı, süsüne düşkün, hoş fakat aynı zamanda bir o kadar da dünyadan bir haber bir kadına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tavuk Eti Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kismet (04 Ocak 2014 saat: 14:19)

    Hamile olmayan bir arkadasima nezaman mevlut yapicagini soruyordum o kisi siyah bir elbise giymisti.. Bir baskasinin mevlutundeydik ve onumuzde bir kazan tavuk eti vardi ben bir parca alip yedim. Ve o cocugu olmayan kisiue espiri yaptim senin oglan kendi mevludunu kendi okuycak heralde diye oda evetya bir yasina bir hafta kaldi dedi.. Ama bunlarin en oncesinde b aska bir arkadasimin ve kendi ayleme buyuk bir masada kahvalti verdim…hayirlara gider insaallah..

  2. gülçin (30 Aralık 2013 saat: 20:53)

    rüyamda vefat etmiş bir arkadaşımın mezarındaydım, önce eşi onun mezarının üstünde yatıyordu(toprağın üstünde)sonra ben gidiyorum vefat eden arkadaşım
    mezarında oturmuş beni dinliyordu, ben ona bazı sorular sordum o kayıtsızdı anlamsız baktı yüzüme üzerinde ne vardı hatırlamıyorum ama yüzü ifadesizdi,hiç yanıt vermeden mezara yattı, belden aşağısı zaten toprak altındaydı, yüzüne de kendi eliyle toprak çeke çeke kendini gömdü

    yorumlayabilirseniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,