RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavuk Eti Görmek

Rüyada tavuk eti görmek, rızık ve kazanç anlamına gelir. Hayırlara haber eden bir rüyadır. Rüyada tavuk eti gören kişi, tüm kötü düşüncelerinden kurtulur, kendisini umutsuzluğa ve üzüntüye düşüren duygularından uzaklaşır ve uzun zamandan beri yaşamadığı için neredeyse unuttuğu hisleri yeniden yaşamaya başlar. Rüyada tavuk eti dertlere derman, sorunlara çözüm, hastalıklara da ilaç bulmaya delalet eder. Bu rüyayı gören kişi için aradığı huzuru uzaklarda ya da dışarılarda değil, kendi içinde ve ailesinde bulacağı tabir edilir.

Rüyada Tavuk Eti Yemek

Rüya tavuk eti yediğini gören kişinin çok malı olacağına ama kimseye bir kuruş hayrı dokunmayacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına gerisini de yastık altında tutacağına yorulur. Rüya sahibi için vefasız ve cimri olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Tavuk Eti Pişirmek

Kısmet ile tabir edilir. Meşakkatli ve zor bir zaman geçirdikten sonra hak edilen kısmete kavuşulması anlamına gelir. Rüyada tavuk eti pişirdiğini gören kişinin çok mala ve paraya kavuşacağı yorumu yapılır.

Rüyada Tavuk Kesmek

Rüya sahibi için mutluluk yaşamak anlamına gelir. Rüyasında tavuk kestiğini gören kişinin muradı gerçekleşir. Rüya sahibi, hem seveceği hem de sevileceği ve çok bahtiyar olacağı bir kişi ile tanışacak ve dünya evine girecektir.

Rüyada Tavuk Eti Doğradığını Görmek

Zorluk ve sıkıntı ile elde edilecek kazanca delalet eder. Rüya sahibi dirsek çürüterek yaptığı işten helal kazanç elde ediyor ve çocuklarının rızkına haram karıştırmıyor olması nedeniyle büyük huzur duyuyor diye tabir edilir.

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek cariye ile tabir edilir. Alımlı, çalımlı, süsüne düşkün, hoş fakat aynı zamanda bir o kadar da dünyadan bir haber bir kadına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,