RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavuk Eti Yemek

Rüyada tavuk eti yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, çok başarılı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine ve mal mülk sahibi olacağına rivayet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş yerinde bir kadının sağlamış olduğu işi gerçekleştireceğine, kazancını bu kişiden elde edeceğine ve çok iyi bir çalışan olduğuna alamet eder.

Rüyada Tavuk Eti Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok büyük çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, bu çalışmalar ve projelerin büyük başarılar kazanması ve çok büyük kazanç getirmesi sayesinde üst yöneticiler tarafından terfi ettirileceğine, kazancında çok büyük bir artış olacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Yemek

Rüya sahibinin, aile hayatında çok mutlu olduğuna, iş hayatındaki başarılarının aile hayatına yansıdığına, sorunlarının ve sıkıntılarının aile tarafından çözüme kavuşturulacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Pişmiş Tavuk Eti Yemek

İş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde eden rüya sahibinin, sağlık konusunda çok eksik kaldığına, çok daha iyi ve yeterli beslenmesi ve temizliğine önem vermesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda, gerek görüldüğünde sağlıkla ilgili çeşitli kontrollere gidilmesi ve bu şekilde yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçilmesi sağlanmış olur.

Rüyada Haşlanmış Tavuk Eti Yemek

İş hayatında çok daha iyi bir mevkiye getirilen rüya sahibinin, sağlık sorunları ile karşılaşabileceğine,  aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tavuk Eti Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. raziye (13 Nisan 2014 saat: 22:03)

    rüyamda ablamla beraber sofraya oturmuş fırında pişmiş kızarık tavuk ve patates yiyiyorduk. ve lokmalarımın arasına yeşil soğan koyarak yiyiyorduk.sonra da o rüyayla bağlantısız bi şekilde abimin telefonunu cebime koymuştum ve çook uzaktaki bi kız güya ondan hamile kalmış beni arıyodu ona ulaşmaya çalışıyordu.
    AYRICA BEN HER GECE ÇOK FAZLA RÜYA GÖRÜYORUM VE ÇOĞUNU DA HATIRLIYORUM 5-6 TANE

  2. oktay yeter (21 Mart 2014 saat: 23:03)

    rüyamda dağlık bir alanda ilerliyodum yanım birkişidahavardı birden birsesgeldi burayagirmekyasakdedi av alanıdedi vebizdegeridönüyorki birden 6 7tane avköpeyigördük bençokortum avcı köpeklere birşeysöledi veköpekler bizekarışmadı aşşayadogruyüyorduk birden elimde avtüfeyivardı karşımda birşey gördüm ateşetmedim sonra avcı bize avladıgından bizepişiripgönderdi amatavuk butuydu bizdebirer parçayedik

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,