RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavuk Eti Yemek

Rüyada tavuk eti yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, çok başarılı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine ve mal mülk sahibi olacağına rivayet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş yerinde bir kadının sağlamış olduğu işi gerçekleştireceğine, kazancını bu kişiden elde edeceğine ve çok iyi bir çalışan olduğuna alamet eder.

Rüyada Tavuk Eti Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok büyük çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, bu çalışmalar ve projelerin büyük başarılar kazanması ve çok büyük kazanç getirmesi sayesinde üst yöneticiler tarafından terfi ettirileceğine, kazancında çok büyük bir artış olacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Yemek

Rüya sahibinin, aile hayatında çok mutlu olduğuna, iş hayatındaki başarılarının aile hayatına yansıdığına, sorunlarının ve sıkıntılarının aile tarafından çözüme kavuşturulacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Pişmiş Tavuk Eti Yemek

İş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde eden rüya sahibinin, sağlık konusunda çok eksik kaldığına, çok daha iyi ve yeterli beslenmesi ve temizliğine önem vermesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda, gerek görüldüğünde sağlıkla ilgili çeşitli kontrollere gidilmesi ve bu şekilde yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçilmesi sağlanmış olur.

Rüyada Haşlanmış Tavuk Eti Yemek

İş hayatında çok daha iyi bir mevkiye getirilen rüya sahibinin, sağlık sorunları ile karşılaşabileceğine,  aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,