RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavuk Kesmek

Rüyada tavuk kesmek, elde edilecek maldır. Rüyada tavuk kesen kişi kısa zamanda bir mirasa konar veya zorluk çekmeden bir para elde eder. Bu rüya aynı zamanda gönül ilişkisidir. Evli kimseler bu rüyayı görseler mutluluğa, iyi geçimli bir eşe, huzurlu bir yuvaya; bekar olan kişi bu rüyayı görse mutlu olunacak bir gönül ilişkisine, aşka, kısa zamanda evlenmeye yorulur. Bu rüya güzel bir gelecektir de. Bazı yorumculara göre bu rüyayı gören sıkıntı yaşar ama sıkıntıdan sonra da eline güzel bir netice geçer. Yine bu rüya anlayışsız bir yöneticiye, merhametsiz bir adama da yorulabilmektedir.

Rüyada Horoz Kestiğini Görmek

Bu rüyaya verdiği sözü tutan dürüst bir adamdır. Rüyada horoz kesen kişi korktuğundan emin olur. Yine kısa sürede alınacak müjdeli bir haber, güzellikler ve rahatlık içinde geçecek bir ömür, cömert bir kişi, selamette olma, zahmet çekmeden elde edemeyeceği huzurlu bir hayat, meşakkat ve sıkıntı sonrası elde edilecek mal olarak da yorulabilir.

Rüyada Tavuk Yemeği Yaptığını Görmek

Bu rüyayı gören kişi bolca nimete kavuşur. Bu rüya gönül ilişkisidir. Tavuk pişiren kişi kısa sürede hayırlı bir kısmete kavuşur. Karşı cinle ilişkisinde mutlu olmaya, huzura, güzel bir evliliğe delalet eder. Yine bu rüya düşmanlığını saklayan ikiyüzlü bir adamdır. Rüyada tavuk pişiren kişi, sıkıntılı bir olay içerisinde olur. Üzüntü yaşar, kederlenir; fakat sonunda tüm sıkıntılarından kurtulur. Bazı yorumculara göre ise böyle bir rüyayı gören kişi uzun süredir arzu ettiği şeye kavuşur.

Rüyada Tavuk Görmek

Bu rüya genellikle kadın olarak yorulur. Güzel, ahlaklı ve becerikli bir kadındır. Yine kadın hizmetçiye de yorulabilir. Rüyasında tavuğun kanını akıttığını gören kimse bir kadınla cinsi münasebette bulunur. Tavuk eti hastalıklardan şifa bulmaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tavuk Kesmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Bukre (16 Eylül 2016 saat: 13:59)

  Ruyamda koydeydim yanimda iki kuzenim vardi bi tane tabuk almisiz kopruye dogru gidiyorduk sonra ben kafasini kesmeye calisiyorum yemek icin sonra bi sekilde kesmisim birden bire tavugun tuyleri yok olmus pismeye hazirdi ama kirlenmisti tavuk once bi yikamistim sonra pisirmistim. Pistikten sonra kuzenlerime yememelerini soyledim cunku Allahuekber demeyi unutmustum o sekilde kesmistim mindardi yani

 2. menekse (24 Haziran 2016 saat: 14:40)

  annem lerin köy evindeydik 2 tane olgunlaşmış iri turuncu tavukları birini annem birini ben kestim fakat kan akmadı ama can çekişiyolardı anneme keşke kesmeseydik dedim bunlar yumurtluyodu annem de bişey olmaz bunların eti çok lezzetli olur dedi tavuklar da yavaş yavaş can çekişerek gözünü kapattı ben de anneme sıcak sıcakken tüylerini yolalım ocağa koyalım dedim

 3. Fevzi KIVIRCIK (19 Ekim 2014 saat: 10:35)

  İyi günler ;

  Rüyamda bir tavuk vardı ve yanımdaki kişi bu tavuğu yiyelim diye bir seferde tutup kesti dur dedim dinlemedi ve üstüme kanı irini gelmesin diye düşündüm ancak üstüme bulaştı…Ve bu duruma üzüldüm,korktuğum başıma geldi diye.Sonra tavuğu yeyip yemediğimizi göremedim.bu şekilde oluştu.

  Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

  Saygılar,hayırlı çalışmalar

  Fevzi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,