RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Tavuk Yemek

Rüyada tavuk yemek, iş hayatında çok büyük ve helal paralar kazanılacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına ve rüya sahibinin çok iyi ve vatana millete hayırlı evlatlara sahip olacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok bencil biri olduğuna, insanlara yardım etmek ve destek olmak konusunda pek iyi olmadığına ve kazandığı şeyleri kimse ile paylaşmadığına işaret eder.

Rüyada Tavuk Yediğini Görmek

Helal ve büyük kazanç getiren işlere girileceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, bu kazanç sayesinde herhangi bir parasal sıkıntı ve sorun ile karşılaşılmayacağına ve aile hayatında da sosyal hayatta da çok mutlu ve huzurlu olunacağına tabir eder.

Rüyada Tavuk Görmek

Aile hayatında istenmedik olayların baş göstermesine, aile içinde tartışmaların yaşanmasına ancak daha sonra sorunların ve sıkıntıların sona erip aile için çok güzel ve huzurlu günlerin geleceğine alamet eder. Ayrıca, rüyayı bekar bir erkek gördüyse en kısa zamanda hayırlı bir kısmet bulup evlilik yoluna gireceğine yorumlanır.

Rüyada Tavuk Eti Yemek

Büyük kazançlar sağlamasına, çok büyük işler kurup çok başarılar kazanmasına ve etrafında ihtiyaç sahibi birçok insan olmasına rağmen rüya sahibinin, kimseye tek kuruş vermediğine, hiç hayır gösteren biri olmadığına ve çok bencil ve varyemez biri olduğuna rivayet eder.

Rüyada Pişmiş Tavuk Yemek

Rüyayı gören kişinin, sağlığında meydana gelen değişikliklere işaret eder. Rüya sahibinin, beslenmesinde çeşitli hatalar olduğuna, daha sağlıklı ve dengeli beslenmesi gerektiğine ve ancak bu şekilde sağlığını koruyabileceğine alamet eder.

Rüyada Tavuk Eti Görmek

İş hayatında kazanılan başarıların aile hayatına da yansıyacağına ve çok huzurlu, mutlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,