RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavuklar Görmek

Rüyada tavuklar görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında ara sıra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, bu sorunlar yüzünden zor günler geçireceğine, kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına ancak daha sonra sabır ve azim göstererek bu olaylardan kurtulacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine ve uzun bir zaman boyunca hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavuklar Görmek

Rüya sahibinin yaşayacağı olayların çok büyük sıkıntılar yaratmayacağına, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine alamet eder.

Rüyada Yumurtlayan Tavuklar Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, insanlar tarafından takdir edileceğine, başarılı işleri ile adından söz ettireceğine ve içine girdiği bütün işleri hayırlı bir şekilde sona erdireceğine delalet eder.

Rüyada Canlı Tavuklar Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin gayet iyi gittiğine, yakın bir zaman içinde daha fazla iş ile ilgilenmeye başlayacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına ve hayatında çok iyi şeyler başaracağına rivayet eder.

Rüyada Kızarmış Tavuklar Görmek

İş hayatında yaşadığı sorunlardan ötürü çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok büyük bir ikilemde kalacağına, kendisini sorgulama gereği duyacağına, zor bir durumla karşılaştığında kendisini siper ederek durumu düzelteceğine ve kısa zamanda sorununu çözerek işlerinin başına döneceğine ve başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada Siyah Tavuklar Görmek

Yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren rüya sahibinin işlerinin, artık düzeldiğine, ancak yakında daha büyük sorunlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!