RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavuklu Pilav Görmek

Rüyada tavuklu pilav görmek, kişinin rızkının artacağına ve sahip olduğu mallara yenilerini ekleyeceğine yorumlanır. Rüyada tavuklu pilav yiyen kişi, pilava yoğurt da katıyorsa çok büyük üzüntü duyacağı bir haber alır. Aynı zamanda tavuklu pilav görmek kişinin içinden çıkılması güç bazı meselelerle uğraştığını ve sıkıntılı durumlarının bir süre daha devam edeceğini işaret eder. Rüyada tavuklu pilav görmek kişinin şansının da son derece açık olacağına ve aynı zamanda gönül ilişkilerinde de aradığı kimse ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Tavuklu Pilav Yemek

Rüyasında tavuklu pilav yiyen kişinin bereketi çok olur. Elini attığı her işten yüksek kazanç elde eder ve çevresindekilere de hayrı dokunan bir kimse haline gelir. Bolluk ve bereketi de simgeleyen rüya, kişinin aynı zamanda Allah katında kabul gören sevaplar işlediğine ve toplumdaki itibarının katlanarak artacağına da işaret eder.

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyasında tavuk gören kişinin hayatında neşeli ve sevecen bir kadın olur. Çocuklarına düşkün, yardımsever bir aile babasını da işaret eder. Rüyada tavuk görmek, kazancın helal olduğuna ve bu nedenle de kazanılan paranın bereketinin artacağına delalettir. Tavuk eti görmek ise hasta kimselerin şifa bulacağına ve tez vakitte iyileşeceğine yorumlanırken, görülen tavuk siyah ise bu durumda bekar kimselerin evleneceğine işarettir. Beyaz bir tavuk görmek de rüya sahibi erkek ise hayırlı bir kadına, kadın ise de eşinin iyi bir insan olacağına yorumlanır.

Rüyada Pilav Yemek

Rüyasında pilav yiyen kişi, mevcut yaşamındaki sıkıntıları bir bir çözer ve en karmaşık olayların bile üstesinden kolaylıkla gelir. Pilav yiyen kişinin ve hane halkının kısmeti açık ve kazancı da bereketli olur. Bu rüya aynı zamanda hayati kararların alınacağına ve yaşam şeklinin de bu alınacak kararlara uygun şekilde değişeceğine delalet eder. Yenilik ve yolculuğun da habercisidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!