RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavuskuşu Görmek

Rüyada tavuskuşu görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin yapacağı işlerin kendisine zenginlik getireceğine, hayatının düzene girmesine vesile olacağına, rüya sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına böylece geçimini sağlamak için elindeki kaynakların da çoğalacağına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibine evlilik yoluyla gelecek variyete, rahatlığa ve lükse alamet eder.

Rüyada Tavuskuşu Tüyü Görmek

Rüyayı gören kişinin zamanı geldikçe beklentilerinin bir bir gerçekleşeceği anlamına gelir. Her ne kadar hayırlı bir rüya olduğu şeklinde yorumlansa da rüya sahibinin zafer çığlıkları atmak için biraz erken davranacağına tabir edilir.

Rüyada Tavuskuşu Yumurtası Görmek

Rüyayı gören kişinin doğru seçim yaparak, hayatını hayırlı bir kimse ile birleştireceğine, onunla mutlu bir yuva kuracağına, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Tavuskuşu Kanadı Görmek

Rüyayı gören kişinin en büyük hayalinin gerçekleşeceği, kişinin muradına ereceği ve amaçlarına ulaşacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin yüzünün gülmesine, hayatının güzelleşmesine, içinin kıpır kıpır olmasına, kalbinin de heyecanla çarpmasına vesile olacak bir müjde alacağı ile yorumlanır.

Rüyada Tavuskuşu Resmi Görmek

Rüyayı gören kişinin geleceği için güzel düşünceleri olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin yarınlarına dair daha iyi bir hayat yaşamak adına bir takım planlar yaptığına ve bunları nasıl gerçekleştireceği ile ilgili düşündüğüne işaret eder.

Rüyada Tavuskuşu Yakalamak

Rüyayı gören kişinin kısmet alacağına ve büyük bir şans elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında dönüm noktası sayılabilecek kadar büyük ve önemli fırsatlar yakalayacağına, bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına aynı zamanda da kendisine başarı, mutluluk, huzur ve kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!