RuyaTabirleri.com

Rüyada Tay Görmek

Rüyada tay görmek, istedikten sonra insanın yapamayacağı hiçbir şey olmadığını işaret eder. Umut, hırs, başarı ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin, insanların çoğuna göre asla olmaz dedikleri şeyleri gerçekleştirebileceğine delalet eder. Murat almaya, küslükleri bitirmeye, güzel günlere, sağlıklı ve huzurlu olmaya, hayır bulmaya delalet eder. Rüyada tay görmek, planların ve programların gerçekleşmesine ve rüya sahibine şans getirmesine tabir edilir.

Rüyada Taya Binmek

Rüyasında taya binen kişinin olmasını en çok istediği hayali gerçek olacak demektir. Mutluluk verici bir haber ya da büyük bir proje anlamına gelir. Rüya sahibinin beklemediği bir gelişme yaşanacak ve bu gelişme kendisi için büyük bir sürpriz olacak demektir.

Rüyada Tay Sevmek

Rüyada tay sevmek kısmet almak anlamına gelir. Yani rüya sahibi için hayırlı ve uğurlu olacak bir olayın gerçekleşmesi olarak yorumlanır. Bu gelişme iş, eğitim ya da özel hayatla ilgili olacaktır.

Rüyada At Almak

Çok sevinçli bir haber almaya ya da herkese büyük mutluluk verecek ve hayır getirecek bir olayla karşılaşmaya tabir edilir. Bir yandan da toplu paraya ve değerli mala delalet ettiği yorumu yapılır.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüya sahibinin Allah katında tövbekâr olmak istemesine işaret eder. Kişi geçmişte yaptığı yanlışlardan ders çıkartıp, yaşadıklarını kulağına küpe yapacak ve bundan sonra aynı hatalara düşmemek için elinden gelen özveriyi gösterecek demektir.

Rüyada Atın Doğurduğunu Görmek

Rüya sahibinin ailesinde yaşanacak çok büyük bir mutluluğa işaret eder. Bu rüya, sahibi için öylesine büyük bir sevince neden olacak ki kendisine daha önce hiç bilmediği ve hiç yaşamadığı duyguları tattıracak.

Rüyada Atın Ölmesi

Uğursuzluk ve büyük talihsizliktir. Pek çok tatsız olayın yaşanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!