RuyaTabirleri.com

Rüyada Tay Görmek

Rüyada tay görmek, istedikten sonra insanın yapamayacağı hiçbir şey olmadığını işaret eder. Umut, hırs, başarı ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin, insanların çoğuna göre asla olmaz dedikleri şeyleri gerçekleştirebileceğine delalet eder. Murat almaya, küslükleri bitirmeye, güzel günlere, sağlıklı ve huzurlu olmaya, hayır bulmaya delalet eder. Rüyada tay görmek, planların ve programların gerçekleşmesine ve rüya sahibine şans getirmesine tabir edilir.

Rüyada Taya Binmek

Rüyasında taya binen kişinin olmasını en çok istediği hayali gerçek olacak demektir. Mutluluk verici bir haber ya da büyük bir proje anlamına gelir. Rüya sahibinin beklemediği bir gelişme yaşanacak ve bu gelişme kendisi için büyük bir sürpriz olacak demektir.

Rüyada Tay Sevmek

Rüyada tay sevmek kısmet almak anlamına gelir. Yani rüya sahibi için hayırlı ve uğurlu olacak bir olayın gerçekleşmesi olarak yorumlanır. Bu gelişme iş, eğitim ya da özel hayatla ilgili olacaktır.

Rüyada At Almak

Çok sevinçli bir haber almaya ya da herkese büyük mutluluk verecek ve hayır getirecek bir olayla karşılaşmaya tabir edilir. Bir yandan da toplu paraya ve değerli mala delalet ettiği yorumu yapılır.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüya sahibinin Allah katında tövbekâr olmak istemesine işaret eder. Kişi geçmişte yaptığı yanlışlardan ders çıkartıp, yaşadıklarını kulağına küpe yapacak ve bundan sonra aynı hatalara düşmemek için elinden gelen özveriyi gösterecek demektir.

Rüyada Atın Doğurduğunu Görmek

Rüya sahibinin ailesinde yaşanacak çok büyük bir mutluluğa işaret eder. Bu rüya, sahibi için öylesine büyük bir sevince neden olacak ki kendisine daha önce hiç bilmediği ve hiç yaşamadığı duyguları tattıracak.

Rüyada Atın Ölmesi

Uğursuzluk ve büyük talihsizliktir. Pek çok tatsız olayın yaşanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tay Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seda (26 Mart 2014 saat: 19:11)

    Rüyamda molla kıyafetli ,şalvarlı bir erkek benimle evlenmek istiyor ve ben istediğim için kendini değiştiriyor kılığını kıyafetini değiştiriyor .Sakalını ve saçlarını kestiriyor .Tam benim istediğim gibi bir kişi olmaya çalışıyor aynı zamanda çok iyi birisiymiş.ve annemlerde bu kişiyi çok beğeniyor ,biz o kişiyle görüşmeye başlıyoruz sonra çok güzel beyaz bir at ve üstünde midiiliye benzeyen kahverengi bir at görüyorum.

  2. Sergen (19 Şubat 2014 saat: 14:59)

    rüyamda peşime bir tay yani yavru at takıldıgını gördüm gözüme çok büyük göründü yüksek bir yere tırmandım gitmesi için sesler çıkardım 1-2 kere tekme attım sonra bi fırsat bulup koşup başka bir yere tırmandım çok hızlıydı yine yetişti bana bu sefer çok küçük oldugunu farkettim yanına indim ve taya bindim evime yakındı kapımın önüne kadar gittim attan indim evime dogru gidiyodum ama annem gülerek gitmemi söyledi arkamı dönüp ata binmeden yürüdüm 1-2 adım attım tay yanımdaydı kafamı çevirip yüzüne baktım
    dünyalar güzeli bir kız sureti oda bana baktı tebessüm etti ve kafasını çevirip yola bakmaya devam etti
    beyaz tenliydi saçları çok aşırı sarı olmasada sarıya yakındı ama vücudunun tay görünümünde olan kısmı koyu renkteydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,