RuyaTabirleri.com

Rüyada Tayfun Görmek

Rüyada tayfun görmek, istenmeyen olayların ve sorunların üstüste geleceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına ve rakiplerin yapacakları ayak oyunları ile her konuda galip geleceklerine alamet eder.

Rüyada Kasırga Görmek

Yaşanacak olan büyük bir yıkımın ardından kişinin kendisini uzun bir süre boyunca toparlayamayacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinin kötüleşeceğine, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine rivayet eder.

Rüyada Anafor Görmek

Çok hayırlı ve sevinçli olayların yaşanacağına, bu sayede çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve her geçen gün daha iyi olunacağına delalet eder.

Rüyada Tufan Görmek

Sıkıntılı günler yaşanacağına yorumlanır. Uzun zaman önce yapılmış bir hatadan ötürü zor duruma düşüleceğine, maddi olarak zarar edileceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine yorulur.

Rüyada Hafif Rüzgar Görmek

Eş, dost ve akrabaların destek vermesi sayesinde girilen bir işte engel olmak isteyen kişilere inat büyük başarılar kazanılacağına, güzel ve mutlu günler görüleceğine, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine ve huzurlu bir döneme merhaba denileceğine alamet eder.

Rüyada Lodos Görmek

Büyük ümitlerle girilen bir işte maddi zarara uğranacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!