RuyaTabirleri.com

Rüyada Tayin Görmek

Rüyada tayin görmek, rüyayı gören kişinin her anlamda olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, başarılarının daim olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına yorulur. Rüya sahibinin refah düzeyinin artması sayesinde hayatının çok yönlü bir duruma geleceğine, imkânlarının çoğalacağına bu sayede daha fazla gezmek ve dinlenmek için zaman ve olanak bulacağına alamet eder.

Rüyada Tayin Çıktığını Görmek

Rüyada tayin çıktığını görmek, tayin görmek kadar hayırlı değildir ve rüyayı gören kişinin bazı engellerle ve sorunlarla karşılaşacağına, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine ve bir süre bu meseleyle meşgul olacağına tabir edilir.

Rüyada Tayin Olmak

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin meslek hayatındaki beklentilerinin gerçekleşeceği, kariyerinin daha bir iyileşeceği, kazancının artacağı ve çevresinin genişleyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin arkadaşları, ailesi ve dostları ile daha sık bir araya gelecek vakti, imkanları ve maddi gücü bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Tayin İstemek

Rüyayı gören kişinin işleri ile ilgili bazı hedefleri, yeni planlar ve farklı düşünceleri olduğuna bu projeleri uygulamanın, başarısını ve yeteneğini ortaya koymanın çarelerini aradığına delalet eder. Rüya sahibinin hırslı biri olduğuna bu sayede mutlaka bir yolunu bularak kendisini ispat edeceğine yorulur.

Rüyada Tayin Haberi Almak

Rüyayı gören kişinin uykusunda memnun olmadığı bir yer için tayin haberi aldığını görmesi iyi değildir ve rüya sahibinin istemediği halde bazı durumlara katlanmak durumunda kalacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda mutlu olacağı bir yer için tayin haberi aldığını görmesi de rütbesinin artacağına, galibiyetlerinin de çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Tayin Olup Gitmek

Rüyayı gören kişinin bir süre herşeyden uzaklaşmaya, arınmaya, kendisiyle baş başa kalıp kafa dinlemeye ihtiyaç duyduğuna tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: