RuyaTabirleri.com

Rüyada Tayt Görmek

Rüyada tayt görmek, rüyayı gören kişinin, hayat içinde çok iyi şeyler ve başarılı çalışmalar ortaya çıkacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına tabir edilir. Aynı zamanda, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Tayt Almak

Rüya sahibinin, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, aile hayatında çok sevineceği bazı gelişmeler yaşayacağına ve işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada Tayt Giymek

Rüyayı gören kişinin, hiçbir şekilde zarar etmeyeceği işlere gireceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede ismini herkese duyuracağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine ve ortak olduğu kişi sayesinde tanınırlığının artacağına alamet eder.

Rüyada Siyah Tayt Giymek

Rüya sahibinin, işlerinin hayırlı bir şekilde devam ederken daha sonra çok kötü bir duruma döneceğine, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına ve sevdiği kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada Yeşil Tayt Giymek

Rüyayı gören kişinin, büyük bir başarı kazanacağı bir çalışmaya gireceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!