RuyaTabirleri.com

Rüyada Taze Ekmek Görmek

Rüyada taze ekmek görmek, hayırlı, yeni bir kısmet demektir ve kişinin umudunun az olduğu, hiç beklemediği bir anda sevinç duyacağı bir haber alması anlamını taşır. Özellikle iş hayatında helal kazançlara, rızkın artması ile hane içindeki diğer insanların da rahat bir nefes alacağına yorumlanır. Bugüne kadar kişiye çok fazla kazandırmayan bir işletmenin ya da işin nihayet kişinin maddi durumunu düzeltecek kadar iyileşeceğine, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine de tabir edilir. Taze ekmek gören kimse, kalbini temiz tutar ve her zaman iyi niyetle hareket eder. Kendisi gibi çocukları olur, ailesine hürmette eksik kalmaz. Bu rüyayı gören kimsenin sırtı yere gelmez ve her zaman nasibi çok olur. Evlenilen kişi tarafından çok kıskanılmak, aşk evliliği yapmak, iyi ve kötü günde destek bulmak ve asla yalnız kalmamak demektir.

Rüyada Taze Ekmek Yediğini Görmek

Çok çaresiz hissedilen bir anda kişinin yardımına koşacak bir tanıdık ya da akrabayı işaret eder. Rüya sahibine bir teklifle gelecek olan bu kişi sayesinde yeni bir sayfa açacak olmanın alameti olan rüya, el becerisi olan kimselerin bu yeteneklerini değerlendirmeye başlayacaklarını, önce küçük satışlar yapacaklarını fakat ilerleyen zamanlarda kendilerine ciddi bir iş yeri açarak siparişler almaya başlayacaklarını ifade eder. Maddi konularda çekilmiş sıkıntıları unutturacak kadar güzel haberler ve güzel bir yaşamın tabiridir.

Rüyada Taze Ekmek Kokusu Duymak

İyi şeyler yapmak, başkalarına yardımcı olmak için niyetlenmek manasına gelir. Kişiye uzatılacak bir yardım eli, maddi fırsatlar, taksitle ev almak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Taze Ekmek Görmenin Psikolojik Yorumu

Ruhen ferahlamaya ve biraz olsun hafiflemeye ihtiyaç duyulduğunun, kişinin uzun süredir kasvetli günler yaşaması veya kendisini endişeye sevk eden olaylara maruz kalması yüzünden bunalmış olduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: