RuyaTabirleri.com

Rüyada Taze Fasulye Görmek

Rüyada taze fasulye görmek, sürprizlerle karşılaşmaya hem şaşırmaya hem de sevinmeye delalet eder. Rüya sahibi hiç beklemediği büyük ve ünlü bir kuruluştan iş teklifi alabilir, çok güzel bir davete çağrılabilir, hiç ummadığı bir yerden para alabilir ya da hiç ummadığı ve beklemediği birinden güzel bir söz duyabilir. Rüyada taze fasulye görmek ani haber ve mutluluktur. Rüya sahibinin kırk yıl düşünse bile aklından geçmeyecek, güzel ve hayırlı şeylerle karşılaşması ve büyük mutluluk duyması anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin elde edeceği kar olarak tabir edilir.

Rüyada Taze Fasulye Yemek

Rüya sahibine gelecek olan hem maddi anlamda hem de manevi anlamda paha biçilemez bir pakete işaret eder. Aynı zamanda zenginlik ve varlık ile tabir edilir. Rüyasından taze fasulye yediğini gören kişinin hayatı zenginlik içinde geçecektir.

Rüyada Taze Fasulye Toplamak

İşlerin açılmasına, kazancın çoğalmasına ve para biriktirmeye yorulur. Rüya sahibinin işleri, bankada hesap açıp birikim yapmasına imkân verecek düzeyde artacak, bu dönem en parlak ve en verimli zamanını yaşayacak demektir.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Güzel olayların peşin sıra gelmesine işaret eder. Rüya sahibi için biri diğerinin varlığına vesile olacak yeni bir gelir kaynağı bulmak ve rahata ermek anlamına gelir. Rüya sahibi darlıktan kurtulacak ve çalıştığı kadar yaşamın tadını da çıkaracaktır.

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüya sahibinin boş boğaz ve işgüzar olduğuna, en son söylenecek sözü en başta söyleyerek büyük çamlar devirdiğine delalet eder. Rüya sahibi için biraz ketum olmasında fayda vardır.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Bereketli olacak işler yapmak anlamına gelir. Rüya sahibi çok karlı bir iş yapacak, pastadan en büyük dilimi alacak kişi kendisi olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Taze Fasulye Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gülsüm (23 Kasım 2015 saat: 10:25)

  Rüyamda taze fasulye pişiriyorum okadar çok kişiler yiyorki masalar kuruluyor yemeğe bereket düşüyor bütün masalara yemeğimden servis yapıyorlar ama tabaklarda artan taze fasulye yemeğini komşumun kızı çöpe döküyor bende ona yeni piştiğini çöpe dökmemesini sonra yeneceğini söylüyorum. Herkes çok mutlu masalarda başka çeşit yemeklerde görüyorum taze sıcak yeni pişmiş yemekler ama bu yemekler komşumum baeşine kurulan masalarda yeniyor duyan herkes yemek için geliyorve yemek yedikleri için çok mutlular yemekten sonra komşumun kızı çok bulaşık var yıkıyor ben ona sen çok yoruldum kalk ben duruşarım diyerek yardım ediyorum ve kırışmış çay bardaklarını bir kenara atıyorum bitene kadar bulaşıkları duruluyorum sonra bir köye gidyoruz
  Köyde gezerken bir gurup yukardan gidiyor bende aşağı yoldan gidiyorum biraz yukarı baktığımda yüksek uçurum ve ben en zemindeyim doğru yolu arıyorum birisi çok aşağıdan gittiğimi yukarı yolu kullanmam gerektiğini söylüyor onlarda benim gibi yolunu kaybetmişler beraber yürüyoruz sonra kar görüyoruz uçurumun üst kısmı denizmiş yukardan bazı yerlerden su geliyor bu su bize zarar vermiyor sonra beraber karar verip dar yola girerek kapılardan geçiyor gitmek istediğimiz yolu bulmaya çalışıyoruz uyanıyorum hepsi bir rüya sevgilermle

 2. aynur (17 Kasım 2015 saat: 08:46)

  Rüyamda bizim fasulye bahçesinde annem babam ben taze fasulye topluyoruz tarla o kadar temiz ki 1 tane ot bile yok fasulye o kadar çok ki ben de o gün Oruçlu yum annem toplama sen bekle bizi bitirip gelicez diyor ben de dinlemiyor onlara yardım ediyorum yolun kenarındaki fasulye leri topluyoruz taze fasulye

 3. Ahmet (11 Eylül 2015 saat: 11:08)

  Manav dükkânı gibi bir yer çardak gibi. bir adam ve tegahta taze boncuk ayşe görüyorum. İri taneli. 20 liraya almış, pahalı almışsın diyorum. 20ye aldım 30 a satacağım diyor. İlginç geliyor bana. Nasıl satacak diye hayret ediyorum. Satıcıda endişe yok yüzü mütebessim. Onu izliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,