RuyaTabirleri.com

Rüyada Taze Fasulye Görmek

Rüyada taze fasulye görmek, sürprizlerle karşılaşmaya hem şaşırmaya hem de sevinmeye delalet eder. Rüya sahibi hiç beklemediği büyük ve ünlü bir kuruluştan iş teklifi alabilir, çok güzel bir davete çağrılabilir, hiç ummadığı bir yerden para alabilir ya da hiç ummadığı ve beklemediği birinden güzel bir söz duyabilir. Rüyada taze fasulye görmek ani haber ve mutluluktur. Rüya sahibinin kırk yıl düşünse bile aklından geçmeyecek, güzel ve hayırlı şeylerle karşılaşması ve büyük mutluluk duyması anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin elde edeceği kar olarak tabir edilir.

Rüyada Taze Fasulye Yemek

Rüya sahibine gelecek olan hem maddi anlamda hem de manevi anlamda paha biçilemez bir pakete işaret eder. Aynı zamanda zenginlik ve varlık ile tabir edilir. Rüyasından taze fasulye yediğini gören kişinin hayatı zenginlik içinde geçecektir.

Rüyada Taze Fasulye Toplamak

İşlerin açılmasına, kazancın çoğalmasına ve para biriktirmeye yorulur. Rüya sahibinin işleri, bankada hesap açıp birikim yapmasına imkân verecek düzeyde artacak, bu dönem en parlak ve en verimli zamanını yaşayacak demektir.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Güzel olayların peşin sıra gelmesine işaret eder. Rüya sahibi için biri diğerinin varlığına vesile olacak yeni bir gelir kaynağı bulmak ve rahata ermek anlamına gelir. Rüya sahibi darlıktan kurtulacak ve çalıştığı kadar yaşamın tadını da çıkaracaktır.

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüya sahibinin boş boğaz ve işgüzar olduğuna, en son söylenecek sözü en başta söyleyerek büyük çamlar devirdiğine delalet eder. Rüya sahibi için biraz ketum olmasında fayda vardır.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Bereketli olacak işler yapmak anlamına gelir. Rüya sahibi çok karlı bir iş yapacak, pastadan en büyük dilimi alacak kişi kendisi olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!