RuyaTabirleri.com

Rüyada Taziye Görmek

Rüyada taziye görmek, iyilik, hayır ve güzellik bulmaya alamet eder. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek sürpriz değişmelere rivayet edilir. Yüz güldürecek olayların yaşanacağı ve insanların isteklerinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılarını, dertlerini, borçlarını ve sağlık sorunlarını unutturacak kadar güzel haberlerin geleceğine, kişinin gönlünün ferahlayacağına, kafasının da rahat edeceğine delalet eder. Rüyada taziye görmek, aynı zamanda haneye doğacak aydınlığa işaret eder.

Rüyada Taziyede Bulunmak

Rüyada taziyede bulunmak taziye görmek kadar hayırlı değildir. Rüya sahibinin hiç hak etmediği halde vefasızlık ve nankörlük göreceği, bu nedenle büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı, çok üzüleceği, moralinin bozulacağı ve günlerce kendini toparlayamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Taziye Vermek

Rüyada taziye vermek, rüyayı gören kişinin işinin, canının ve malının garanti altında olacağına, rüya sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Yas Tutmak

Rüyada yas tutmak, şifa bulmaya, korkulardan, şüphelerden kurtulmaya, esenlik içinde olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin kafasını karıştırıp, huzurunun kaçmasına neden olan tatsız olaylardan kurtulacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Ölünün Elbiselerini Görmek

Rüyada ölünün elbiselerini görmek ya da vermek sıkıntı almaya, zorluklarla karşılaşmaya, hayal kırıklığına düşmeye, emeklerin karşılığını görememeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin üzgün ve mutsuz olacağı günlerin yaklaştığına yorulur.

Rüyada Mevlüt Okumak

Rüyada mevlüt okumak, rüya sahibinin meslek hayatında çok başarılı olacağına, yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine ve sayılacağına alamet eder.

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek, özlemlerin, küslüklerin, düşmanlıkların ve nefretin biteceği anlamına gelir. Barış ve sevgi içinde yaşamaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: