RuyaTabirleri.com

Rüyada Taziyeye Gitmek

Rüyada taziyeye gitmek, hayırlı anlamlar içerir ve kişinin her türlü korkudan, tedirginlikten ve sıkıntıdan kurtulacağını, özellikle eski bir problemin artık çözüme kavuşacağını, yeni bir sayfa açacak olan rüya sahibinin inancını kuvvetlendireceğini de bildirir. Şeytana uymayan, hak yolundan sapmayan biri olmaya ve daha çok sevap işlemeye niyet edileceğine, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına tabir edilir. İyi amellere, helal lokma yemeye, kazancını başkalarıyla bölüşmeye de yorumlanan rüya, işlerin düzeleceğine, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına delalettir. Taziyeye giden kişinin evine güzel haber gelir ve üzüntülerden kurtulur. Hasta yakını olanlar için müjdeli haberler alınacağını da işaret eder.

Rüyada Taziye Evi Görmek

Kişinin yakınlarından mutlu haberler alacağını ve bu haberlerle beraber bir yola çıkacağını, aile üyeleriyle birlikte akraba ziyareti için şehir dışına gideceğine alamettir. Düşmandan ve kötü niyeti olan kişilerden kurtulmanın habercisi olan rüya, hayatın normale döneceğini, zorluklardan yorulan kişinin güzel gelişmelerle rahatlayacağına yorumlanır.

Rüyada Taziye Kabul Etmek

Yeni bir sayfa açmak, hastalıktan kurtulmak ve hapiste olanlar için özgürleşerek ailelerine kavuşmaları manasındadır. Zor günlerin biteceğini ve kişinin çevresinin de desteğiyle yeniden ayağa kalkacağına, işinin başına geçeceğine tabir edilir. Mücadeleli bir hayatın yerini sakinliğe bırakacağını, aşırı hırstan vazgeçileceğini de ifade eder. Yetinmeyi bilmenin, nefsine hakim olmanın ve insanlarla iyi ilişkiler kurmanın ifadesi olan rüya iş konusunda beklentilerin gerçekleşeceğini, iyi bir mevki elde edileceğini de delalet eder.

Rüyada Taziyeye Gitmenin Psikolojik Yorumu

Yas sürecinde olunduğunu, bir yakının vefatından dolayı kişinin yaşadığı üzüntüyü ve destek görmeye ihtiyacı olduğunu bildirir. Sevilen kişilerin hayatından, sağlığından endişe etmenin de ifadesi olan rüya, günlük hayatta hastası olan, ölümden korkan ve kötü bir haber almaktan endişe duyan kimselerin ruh durumlarını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!