RuyaTabirleri.com

Rüyada Tebeşir Görmek

Rüyada tebeşir görmek, rüyayı gören kişinin, sağlık durumunda bir bozulma olmasına rağmen üstünde durmadığına ve bu yüzden ilerleyen dönemlerde çok büyük sorunlarla karşılaşacağına ve her geçen gün biraz daha kötüleşip kısa bir süre sonra da yatağa düşeceğine tabir edilir. Ancak, daha sonra hastalığın uzun ve yoğun bir tedavi sürecinden sonra düzeleceğine delalet eder.

Rüyada tebeşir görmek, eğitim hayatında üst basamaklara gelmiş ve çok kültürlü bir kısmetle bir çatı altına girmeye ve bu kişiden, alınan bilgiler ve deneyimler sayesinde kişisel olarak gelişmeye yorumlanır.

Rüyada Beyaz  Tebeşir Görmek

Rüyada beyaz tebeşir görmek, yapılacak çalışmalarda ve ortaya konacak işlerde deneyimli ve bilgili birinden destek ve yardım alınacağına ve bu sayede çok büyük başarılara imza atılacağına işaret eder.

Rüyada Renkli Tebeşir Görmek

Rüyada renkli tebeşir görmek, rüyayı gören kişinin, başarılı çalışmalarından ötürü, bir kurum ve kuruluştan ya da yapılan işler ile ilgilenen bir kişiden iş teklifi almasına tabir edilir.

Rüyada Tebeşir Tozu Yemek

Rüyada tebeşir tozu yemek, rüya sahibinin, uzun yıllar boyunca üzerinde kafa yorduğu ve çalıştığı konuda uzmanlaşacağına ve çok büyük işler başararak ilgili olduğu alanda önemli bir isim olacağına delalet eder.

Rüyada Tebeşir Tozu Görmek

Rüyada tebeşir tozu görmek, çok zor ve içinden çıkılmaz gibi görünen bir sorunun rüyayı gören kişinin yeteneği ve becerileri sayesinde çok kolay ve çok hızlı bir şekilde çözüleceğine yorulur.

Rüyada Tebeşirle Yazı Yazmak

Rüyada tebeşirle yazı yazmak, rüya sahibinin, bir akrabasına ilgili olduğu alanı ya da işini öğreteceğine, bu kişinin çok büyük işler ve çalışmalar yapacağına ve rüyayı gören kişinin bu akrabayla çok gurur duyacağına işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!