RuyaTabirleri.com

Rüyada Tebessüm Görmek

Rüyada tebessüm görmek, karşılıksız olarak kişiye yapılacak bir iyilik karşısında rüya sahibinin çok duygu dolu anlar yaşayacağına alamettir. Tebessüm görmek, bugüne dek yapılan iyiliklerin de mükafatını almak anlamına geldiği gibi, kişinin İslami olarak da hayırlı bir kul olduğuna, yaptıkları ile herkesin sevgisini ve duasını kazandığına, hastalığın ve kötülüğün yanına uğramayacağına da delalettir. Gelecek iyi havadislerle bir anda tüm sıkıntıların dağılmasına ve kişinin üstündeki kara bulutların da yok olmasına işaret eder. Yeni bir bebek sahibi olmak ya da evlenmek anlamına da gelen rüya, hayat boyu desteğini esirgemeyecek bir aileye sahip olmaya, ömürlük dostlar edinmeye de yorulur.

Rüyada Birine Tebessüm Etmek

Ruhani açıdan kişinin kendisini yetiştirmesi sonucu bilgilerini başka kişilerle de paylaşacağına, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, darda olanların yüzünü güldürecek işler yapılacağına alamet eder. Birine tebessüm ettiğini gören bekar ise evlenme teklifi alır ve kabul eder. Ailesinden birine tebessüm eden kişinin sırtı yere gelmez ve ailesine her zaman destek olur. Rüya sahibinin kendi hayatında olan bazı olumlu değişiklikleri ailesine bildirmesi sonucu onların da mutlu olmasına neden olacağının da alametidir.

Rüyada Tebessüm Ederken Ağlamak

Kişi kendisini gülerken bir yandan da ağlıyor olarak görürse, içine sinmeyen bir durumla karşılaşacağına, çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına, zor günler geçirmesine rağmen düşmanlarını sevindirmemek için her şey yolundaymış gibi davranacağına işaret eder.

Rüyada Tebessüm Etmenin Psikolojik Yorumu

Hayata her zaman iyi bir pencereden bakıldığına, kişinin yaşadığı olumsuzluklara rağmen yine de umudunu kaybetmediğine, kötülüğe bile iyilikle karşılık verildiğine alamet eder. Tebessüm etmek yaşamından mutlu olan ve elindekilerin kıymetini bilen insanların da ifadesidir. İyi bir kalbe ve yüce gönüllü olmaya da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tebessüm Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Melike (27 Şubat 2016 saat: 19:42)

    Gece 11 de kirtasiyeye gidiyorum ve arkadas olmak istedigim ama sadece konusmamiz olan insan ben koseyi donerken onlari goruyorum donunce arkamdan birileri geliyomus gibi hissedip korkuyorum sonra onlari goruyorum ve rahatliyorum sizde mi kirtasiyeye gidiyorsunuz diyorum onlarda hayir ama seni yalniz mi birakacaktik diyorlar gercekten mutlu oluyorum tebessum ediyorum beni gercekten rahatlatan bir his sonra bir ogretmenim bu olayin cok guzel oldugunu söylüyor gercekten yaşamışım gibi onlarin yaptiklari davranisin guzel oldugunu soyluyor

  2. aziz tanyeri (21 Şubat 2016 saat: 19:26)

    Açık havada biriyle konuşurken bir den idrarım geldi ve hem yürüyor hemde idrarimi yapıyordum yürüdügüm alanda cimlerin üstünde ve kimseye bakamıyordum bir kızı çıplak ve belden aşağısında kan vardı acı çekiyordu bende şaşkindim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,