RuyaTabirleri.com

Rüyada Tebessüm Görmek

Rüyada tebessüm görmek, karşılıksız olarak kişiye yapılacak bir iyilik karşısında rüya sahibinin çok duygu dolu anlar yaşayacağına alamettir. Tebessüm görmek, bugüne dek yapılan iyiliklerin de mükafatını almak anlamına geldiği gibi, kişinin İslami olarak da hayırlı bir kul olduğuna, yaptıkları ile herkesin sevgisini ve duasını kazandığına, hastalığın ve kötülüğün yanına uğramayacağına da delalettir. Gelecek iyi havadislerle bir anda tüm sıkıntıların dağılmasına ve kişinin üstündeki kara bulutların da yok olmasına işaret eder. Yeni bir bebek sahibi olmak ya da evlenmek anlamına da gelen rüya, hayat boyu desteğini esirgemeyecek bir aileye sahip olmaya, ömürlük dostlar edinmeye de yorulur.

Rüyada Birine Tebessüm Etmek

Ruhani açıdan kişinin kendisini yetiştirmesi sonucu bilgilerini başka kişilerle de paylaşacağına, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, darda olanların yüzünü güldürecek işler yapılacağına alamet eder. Birine tebessüm ettiğini gören bekar ise evlenme teklifi alır ve kabul eder. Ailesinden birine tebessüm eden kişinin sırtı yere gelmez ve ailesine her zaman destek olur. Rüya sahibinin kendi hayatında olan bazı olumlu değişiklikleri ailesine bildirmesi sonucu onların da mutlu olmasına neden olacağının da alametidir.

Rüyada Tebessüm Ederken Ağlamak

Kişi kendisini gülerken bir yandan da ağlıyor olarak görürse, içine sinmeyen bir durumla karşılaşacağına, çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına, zor günler geçirmesine rağmen düşmanlarını sevindirmemek için her şey yolundaymış gibi davranacağına işaret eder.

Rüyada Tebessüm Etmenin Psikolojik Yorumu

Hayata her zaman iyi bir pencereden bakıldığına, kişinin yaşadığı olumsuzluklara rağmen yine de umudunu kaybetmediğine, kötülüğe bile iyilikle karşılık verildiğine alamet eder. Tebessüm etmek yaşamından mutlu olan ve elindekilerin kıymetini bilen insanların da ifadesidir. İyi bir kalbe ve yüce gönüllü olmaya da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!