RuyaTabirleri.com

Rüyada Tebrik Görmek

Rüyada tebrik görmek, maddi atılım yapan rüya sahibinin kendisini geliştirme fırsatı elde ederek daha da güçleneceğinin, özellikle ailesinin baskılı tutumundan kurtularak kendi kararlarını almak konusunda dirayet göstereceğinin işaretidir. Tebrik görmek başkalarını şaşırtacak önemli başarılara imza atmak ve gurur duyulacak işlere imza atmak anlamına da gelir. Şaşırtıcı gelişmelere, ailevi olaylarda sorumluluklarını yerine getirerek güven kazanmaya, her koşulda ayakta durmaya da delalet eder. Kişinin başına gelen her şeye en doğru açıdan bakmak için çaba harcaması ve hayatının geri kalanında hayallerine daha çok yer vererek kendi isteklerini öne çıkaracağına, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına alamet eder.

Rüyada Tebrik Etmek

Tanıdık birini tebrik etmek kişinin ailesiyle yakından ilgilendiği ve onların sorunlarına anında çözüm bulacağını bildirir. Tanımadığı birini tebrik eden kişiler hayal dünyasında yaşadıkları için sürekli olarak hayal kırıklığı yaşarlar ve gerçeklere gözlerini kapadıkları için de maddi çöküşlerini fark edemeyip, boğazlarına kadar borca batarlar. Kıskançlık krizine girileceğini ve başkalarının hayatına özenerek yaşandığını da bildiren rüya, kişinin gerçek başarıya ulaşmak için koşulların iyileşmesini beklemek yerine hemen şimdi harekete geçerek, işine konsantre olması gerektiğini bildirir.

Rüyada Tebrik Edilmek

Ailesinin kendisini tebrik ettiğini gören kişiler eğitim hayatlarında üstün başarılara imza atarlar ve hayallerini, projelerini hayata geçirmek konusunda beklenmedik yardımlar ve destekler alırlar. Geçmişten gelen tecrübelerden yararlanan rüya sahibinin, ayaklarını bastığı zeminin sağlam olması için her türlü riski değerlendireceğini ve mutlu bir birey olarak herkese daha çok yardım edecek güce sahip olacağını da alamet eder.

Rüyada Tebrik Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli olarak taviz vermek zorunda kalan kişilerin, yaşadıkları hayata karşı yabancılaşma içinde olduklarına ve isteklerini gün yüzüne çıkarma girişiminde başarılı olamadıklarına işarettir. Gerçekçi düşünemeyen rüya sahibinin tatminsiz duygular içinde olduğuna ve ikircikli düşünceler nedeni ile harekete geçemediğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!