RuyaTabirleri.com

Rüyada Tecavüz Görmek

Rüyada tecavüze uğramak, rüya sahibinin çok ileri gidip, haddini bilmeyerek bazı suçlar işlemesine ve sonunda bunun bedelini ödemek zorunda kalmasına işaret eder. Rüya sahibi, hakkı olmadığı halde, başkalarına söz edecek, zarar verecek ya da hakaret edecek ve hem kendi başını hem de karşı taraftakilerin başını ağartacak, mahkeme kapılarında sürünecek demektir. Rüyada tecavüze uğramak diğer yandan da özel hayat ile tabir edilir, rüya sahibi ilişkisinde büyük hayal kırıklığı yaşayabilir.

Rüyada Tecavüz Etmek

Rüya sahibinin yaşayacağı büyük sorunlara işaret eder. Çok sıkıntılı bir dönem geliyor demektir. Rüyasında tecavüz ettiğini gören kişinin peşini uzun süre uğursuzluklar ve belalar bırakmayacak demektir.

Rüyada Tacize Uğramak

Rüyada tacize uğramak hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüyasında tacize uğradığını gören kişi, hayatta her istediğine kavuşur, hayalleri gerçek olur, duaları da yerine ulaşır diye tabir edilir.

Rüyada Zina Yaptığını Görmek

Rüyada zina yapmak iki şekilde tabir edilir. Birincisi, rüya sahibinin uzun ve hayırlı bir ömür geçireceğine, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına tabir edilirken diğer yandan da bazı kimselerden büyük kötülük görmeye ve musibetlere bulaşmaya yorulur.

Rüyada Cinsel İlişkide Bulunmak

Rüyada helali olan kişiyle cinsel ilişkide bulunduğunu gören kişi, helal yoldan rızk ve mal elde edecek demektir. Bu rüya hayırlı dualar arasındadır, bolluk, bereket ve zenginlik şeklinde tabir edilirken aynı zamanda mutlu olmak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan büyük bir sevince ve olumlu değişmelere delalet eder. Rüya sahibi güzel işler yapıp, tatlı konuşan kişi olduğu için çevresindekiler tarafından da çok sevilir ve saygı görür. Bu rüya için ayrıca şan, şöhret, şeref ve kısmet sahibi olmak değerlendirilmesi yapılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tecavüz Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Aslı (23 Mayıs 2014 saat: 10:37)

  Rüyamda eşimize sevgili olduğumuzu onun ayrılmak isteyip ayrıldığını ve çok acı çektiğimi gördüm aradan zaman geçiyor veben ona mesaj ayıyorum seni özledim diye msj görmüyor ama geliyor tesadüfen arkadaşları ile sk da bizi yanlız bırakıyorlar konuşuyoruz ağlıyorum ben oda sevdiğini söylüyor Beni ama ayrı kalmak istiyor sonra bi şey daha oluyor tesadüfen ikimizi ilgilendiren ben diyorum bak tesadüfler bile ilikimizi buluyor ayrılmayalım diye öl uyandım eşimin elinde bir kese kağıdının içinde çekirdek vardı onu yüyordu

 2. Aslı (23 Mayıs 2014 saat: 10:31)

  Amcamın kızı ile şehir dışına gidiyoruz Ankara’ya ailelerimiz ile ikimiz dışarıya gezmeye çıkıyoruzevi bulmakta zorlanıyoruz ve ne olduğunu bilmediğimiz kalabalık toplantı ola n bir yere giriyoruz sonra oradan çıkıp taksiye biniyoruz iki kişi var takside ben anlıyorum konuşmalardan birşeyler olacağını ve inip bir yere sığınıyoruz dört beş kişinin olduğu anlatıyorum ama inanamıyor kimse çünkü gelip zorla tutuyor kolumdan karışmayın ben ona parasını verdim diyor ben kurtuluyorum eşinden ama kuzenime bu sefer saldırıyorlar kalem buluyorum kaleminbatıtıyorum bağırıyorum vuruyorum adamlar hiç birşey yapmıyorlar kimseyide arayamıuoruz o arada birşey tecabüz anlamında birşey olmadı fakat niyetleri o idi üç kişinin uyandım yırumlarsanız s

 3. serpil (20 Nisan 2014 saat: 11:40)

  serpil 10 nisan 2014 saat.01.30 cocoklarımın odasının camında kırmızı kazaklı adam vardiyor kocom ben hemen gidiyorun çocuklarla birlikte girmemesi için elimdengeleni yapıyorun ama adan giriyor üç kızımdan birini alıp odanın kapısınıkitliyor kapıyı açtığımda kızımı kan içinde görüyorüm tecavüz etmiş onu ohalde görünce kocamı dövmeye başlıyorum senin yüzünden oldudiye sen adamıdördün niye gelmedin diye ayaklarına kalazla vuruyorum ve orda uyanıyorum nedir bunun anlamı teşekkürler.

 4. Ebru (17 Mart 2014 saat: 09:32)

  bir evde çatı aralığında kız arkadaşıma bir erkek tarafından tecavüz edildiğini gördüm ben yapmayın kız istemiyor bırak onu diye bağırdım erkeğe vurmaya başladım elime sopa falan geçti sonra bu erkek gidip beni mahkemeye şikayet ediyor bana sopa ile vurdu diye. şikayet ettikten sonra beni tehdit ediyor bak seni şikayet ettiğim dediklerimi yapmazsan şikayetimden vazgeçmiyeceğim dedi bende kovdum evden. mahkeme kağıtları falan geliyor orada uyandım neye delalettir bunun anlamı teşekkürler.

 5. sibel (11 Mart 2014 saat: 14:31)

  Gorumcemle beraber uzun bir yola cikmis donerken kardeslerimi merak edip eve gotmek istoyorum annemde evde olmadigi icin bi anda evin icine girip erkek kardesimle kız kardeşimi uzanırken görüyorum ama erkek kardeşim o anda kardeşimi taciz ediyordu kız kardeşime ne yaptigini anlattırmak isteyince neler olduğunu anladım fakat kız kardeşim daha 7 yasında ve son zamanlarda hep kız kardeşimin kaçırıldığını ve annemden uzak tutmaya calıstıgımı görüyorum nedir bunun anlamı

 6. şüheda (11 Ocak 2014 saat: 15:11)

  merhaba.. rüyamda sevgilimle birlikte gece yarısı uçtuğumu gördüm denizlerin üzerindeydik daha sonra sabaha karşı yere indik o beni bıraktı bekledim ama gelmedi. dar ve uzun bir yoldaydım 3 erkek gördüm bana doğru geliyorlardı sevgilimi çağırdım ama gelmedi daha sonra o 3 erkek bana tecavüz etmeye çalıştı ellerinden kurtulmaya çalıştım hiç birşey yapamadılar o sırada da uyandım zaten… ama çok korkmuştum bu rüyamı yorumlar mısınız lütfen ne demek oluyor bunlar?? şimdiden teşekkür ederim.

 7. Emre (09 Ocak 2014 saat: 14:45)

  Selamlar, ben ruyamda farkli kisileri kotu amacli kovaladigimi gordum. Tanimadigim genc kizlara tecavuz etmek istiyordum, fakat surekli basarisizdim. Surekli engellendim ve sonunda uyandim. Ya onlar elimden kacti, yada baskasinin yardimi ile kurtuldular. Ama neredeyse herzaman bir baskasi beni gordugu icin ve mudahale ettigi icin yapamadim. Yani ne istedigimden emindim ama olmadi. Suan benim icin de “Ruyada tecavuz gorme” nin tabiri gecerli mi? Yoksa bu durumda baska tabir mi devreye giriyor. Yardimlarinizi bekliyorum, tesekkurler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,