RuyaTabirleri.com

Rüyada Tecavüze Uğramak

Rüyada tecavüze uğramak, sıkıntı almaya işaret eder. Rüya sahibinin aile hayatındaki saadetin ve huzurun bozulacağına alamet eder. Kişi, zor günler geçirecek, sevdikleri ile karşı karşıya gelecek, bazen kırılacak ve bazen de karşısındakini kıracak demektir. Rüyada tecavüze uğramak, seslerin yükseleceği, kavgaların ve tartışmaların yaşanacağı, rüya sahibinin sevdikleri ile yollarının ayrılma noktasına geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tecavüz Edilmek

Rüyada tecavüz edilmek, rüya sahibinin eşi ya da sevgilisi ile arasının açılacağı anlamına gelir. Kişi, hayatta en sevdiği ve en yakın olduğu insanla fikir ayrılığına düşecek ve sanki hiç kimsenin kendisini anlamadığı düşüncesine kapılıp, mutsuz olacağı günler geçirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada tecavüze uğradığını görmek, rüyayı gören kişinin psikolojik olarak zorlanacağı günler yaşayacağı, çevresindekilerle uzak ve ayrı düşeceği olaylarla karşılaşacağı, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin kaçacağı ile açıklanır.

Rüyada Tacize Uğramak

Rüyada tacize uğramak, rüya sahibinin yaşayacağı sürpriz bir gelişmeye ya da alacağı hayırlı bir habere alamet eder. Aynı zamanda da hayatı kafaya takmayan, günü birlik yaşayan ve yarınlarını hiç düşünmeyen bir kişi üzerinden açıklanır.

Rüyada Tecavüzden Kaçmak

Rüyada tecavüzden kaçmak, rüyayı gören kişinin tehlikelerden uzak olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Cinsel Tacize Uğramak

Rüyada cinsel tacize uğramak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin güzel gelişmeler yaşayacağı, mutluluk verici haberler duyacağı ve derdini, kederini, sıkıntısını ve sorunlarını unutacağı anlamına gelir.

Rüyada Cinsel Saldırıya Uğramak

Rüyada cinsel saldırıya uğramak, rüyayı gören kişinin hayatında yenilikler olacağına yorulur. Kişi, sorunlarının üstesinden gelmeyi başaracak ve mutlu olacak demektir.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,