RuyaTabirleri.com

Rüyada Tecavüze Uğramak

Rüyada tecavüze uğramak, sıkıntı almaya işaret eder. Rüya sahibinin aile hayatındaki saadetin ve huzurun bozulacağına alamet eder. Kişi, zor günler geçirecek, sevdikleri ile karşı karşıya gelecek, bazen kırılacak ve bazen de karşısındakini kıracak demektir. Rüyada tecavüze uğramak, seslerin yükseleceği, kavgaların ve tartışmaların yaşanacağı, rüya sahibinin sevdikleri ile yollarının ayrılma noktasına geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tecavüz Edilmek

Rüyada tecavüz edilmek, rüya sahibinin eşi ya da sevgilisi ile arasının açılacağı anlamına gelir. Kişi, hayatta en sevdiği ve en yakın olduğu insanla fikir ayrılığına düşecek ve sanki hiç kimsenin kendisini anlamadığı düşüncesine kapılıp, mutsuz olacağı günler geçirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada tecavüze uğradığını görmek, rüyayı gören kişinin psikolojik olarak zorlanacağı günler yaşayacağı, çevresindekilerle uzak ve ayrı düşeceği olaylarla karşılaşacağı, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin kaçacağı ile açıklanır.

Rüyada Tacize Uğramak

Rüyada tacize uğramak, rüya sahibinin yaşayacağı sürpriz bir gelişmeye ya da alacağı hayırlı bir habere alamet eder. Aynı zamanda da hayatı kafaya takmayan, günü birlik yaşayan ve yarınlarını hiç düşünmeyen bir kişi üzerinden açıklanır.

Rüyada Tecavüzden Kaçmak

Rüyada tecavüzden kaçmak, rüyayı gören kişinin tehlikelerden uzak olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Cinsel Tacize Uğramak

Rüyada cinsel tacize uğramak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin güzel gelişmeler yaşayacağı, mutluluk verici haberler duyacağı ve derdini, kederini, sıkıntısını ve sorunlarını unutacağı anlamına gelir.

Rüyada Cinsel Saldırıya Uğramak

Rüyada cinsel saldırıya uğramak, rüyayı gören kişinin hayatında yenilikler olacağına yorulur. Kişi, sorunlarının üstesinden gelmeyi başaracak ve mutlu olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tecavüze Uğramak İle İlgili Rüyalar;

  1. aysel (11 Ocak 2015 saat: 21:48)

    Ruyamda mezun olduğum orta okuldaydım. Birini ziyarete gitmiştim. Eve geri dönecektim. Koridordan geçiyordum adamın birisi yolu kapatmış bi saniye geçebilir miyim dedim hayır gibi bişey dedi sonra gitmemi engelledi duvara yapıştırdı beni oda yapıştı üstüme ben yalvarıyorum yapma diye sonra tecavüz etti işte çok kötüydü ya :(

  2. Esra (23 Mayıs 2014 saat: 10:55)

    Rüyamda tanımadığım bi adam yaşça benden baya büyük bi adam tecavüz etmeye calisiyordu.benle birlikte bi sürü başka kadınlar vardı tanımadığım kadınlar iki adam hepimizi kovalıyordu bi kadınla birlikte bi odaya girip kapısını kapattik adam da kapıyı itiyordu ne olduysa birden kapı açıldı adam içeri girdi ve bize saldırmaya başladı bana tecavüz ettiğini görmedim ama bi kez öpmeye çalıştı ve sanki işi bitmis gibi cik diyordu bana;(ne anlama geldiğini yazarsanız sevinirim

  3. ümüş ceren demir (22 Mayıs 2014 saat: 18:35)

    rüyamda gece kırmızı gözlü bi kara kedi gördüm ve onu görünce cin olduğunu anladım üstelik çok da kötü niyetli olduğunu hissettim sonra bi anda sanki içime girdi elimle kovmaya çalıştım git dedim ve sinirlendim ama korkmadım , sonra içimden bi ses karşında değil kafanın içinde ordan kovman gerekiyo dedi bi an gözlerimi kapattım içimden gitmesini söyledim , ben istemezsem hiç bişi yapamazsın dedim o an içimden çıktı kedinin içine geri döndü ama bana kızgın kızgın bakıyordu uyandım ama içimde korku yoktu. acaba ne anlama geliyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,