RuyaTabirleri.com

Rüyada Tedirgin Olmak

Rüyada tedirgin olmak, yapılan işlerden emin olamamak ve ortaklıklarda endişe içinde kalmak, beraber çalışılan kişilere güven duyulmaması yüzünden huzursuzluk yaşamak demektir. Kişinin kazancına göz koyan insanların olduğuna alamet olan rüya, ev halkı içinde kişiye karşı olan, planlarına ve düşüncelerine katılmayan bireylerin varlığına da yorumlanır. Tedirgin olduğunu gören kişiler günlük hayatlarında da sıkıntı ve stres içinde kalırlar. Ruhsal anlamda kendisini iyi hissetmeyen rüya sahibinin yaşanacak olumsuz bazı gelişmeler yüzünden psikolojik olarak daha da kötü hissedeceğini, içindeki sıkıntıyı kimseyle paylaşmadığı için sürekli aynı gerginlikle yaşayacağını tabir eder. Atılan adımlardan, alınan kararlardan ve düşüncelerden tam olarak emin olmamayı dile getiren rüya, iş girişimlerinde erken davranmanın maddi zararla sonlanabileceğini ve bu dönemde özellikle ortaklı işlere girişmenin doğru olmayacağını ifade eder.

Rüyada Tedirgin İnsanlar Görmek

Yaşanan ortamın tekin olmadığını ve kişinin yaşamındaki insanların kendisine huzursuzluk verdiğini, çalışılan yerde samimi arkadaşlıklar kurmakta güçlük çekildiğini, kişinin kime güveneceğini bilemediğini işaret eder. Gerçek dostlara sahip olunmadığını, rüya sahibinin çevresinde sürekli menfaatlerini düşünen, insanları kandırmak ve dolandırmak için fırsat kollayan kişilerin var olduğuna da dikkat çeker. Aynı zamanda dini meselelere uzak duran, inancına yönelik adımlar atmayan kişilerin ruhsal sıkıntı içinde olduklarını, ibadete başlayarak ve Allah’tan mağfiret dileyerek huzura kavuşmaları gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Eşini Tedirgin Görmek

Evli kişiler için eşlerinin kendilerinden sakladıkları bir sırrın varlığına işarettir. Eşler arasında gizli saklı konular olduğuna ve bu durumun aile birliğini sarstığını, kişiler arasında güvensizliğe neden olduğunu tabir eder. Bekar kişiler için karşılarına çıkacak kısmetlerinin doğru insanlar olmayacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına yorumlanır.

Rüyada Tedirgin Olmanın Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatında endişeli bekleyişler içinde olan, belirsizlik yaşayan, hayati meselelerde sorunları olan kimselerin kendilerini yoğun stres altında hissetmelerinden kaynaklanan bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!