RuyaTabirleri.com

Rüyada Tefeci Görmek

Rüyada tefeci görmek, yaşadığı çok sıkıntılı bir durumdan ötürü iş hayatında bir türlü düzeltilemeyecek bir sorunla karşılaşan rüya sahibinin, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, sorunlarının artacağına, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına ancak başarılı olamayıp uzun yıllar boyunca kredi borcu ödemek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Tefeciye Para Vermek

Rüyayı gören kişinin, işlerinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada Tefeciden Para Almak

Rüya sahibinin, işlerinin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sorunlarının birken beş olacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine rivayet eder.

Rüyada Banker Görmek

Rüyayı gören kişinin, ortaya koyacağı çalışmaların büyük başarılar kazanması sayesinde çok zengin ve başarılı kişilerden çeşitli teklifler alacağına, bu tekliflerden birini değerlendirip çok iyi yerlere geleceğine ve hayal bile edemeyeceği kadar yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Dolandırıcı Görmek

Rüya sahibinin, etrafındaki kişilerden biri tarafından söylenen sözler ve yapılan işler ile kandırılmak istendiğine, bu sebeple dikkat edip böyle bir kişiye güvenmemesi ve söylediği ya da yaptığı şeylerin gerçekliğinin olup olmadığını kontrol etmesi gerektiğine delalet eder. Ayrıca, bu kişinin, rüya sahibine, çeşitli şekillerde zarar vermeye çalışabileceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: