RuyaTabirleri.com

Rüyada Tehdit Görmek

Rüyada tehdit görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine ancak bu kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına işaret eder.

Rüyada Tehdit Edilmek

Rüya sahibinin, çevresinde bir kişiden tehdit alması, bu kişi ile birlikte yapacakları bir işten ötürü aralarından çok kötü olaylar yaşanacağına, bu yüzden kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada Tehdit Etmek

Rüyayı gören kişinin, birlikte iş yaptığı bir kişi ile sorun yaşayacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine tabir edilir.

Rüyada Tehdit Almak

Rüya sahibinin, etrafındaki bir kişi tarafından çok zor bir duruma düşürüleceğine, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, aile hayatında çeşitli sorunların başgöstereceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Birini Tehdit Etmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşılaştığı kişi ile çok büyük bir sorun yaşayacağına, bu kişiden yaşanan sorundan ötürü rahatsız olunacağına, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine ve aile hayatında sorun yaratan şeyler olacağına alamet eder.

Rüyada Birini Korkutup Tehdit Etmek

Rüya sahibinin, tartışma yaşayacağı bir kişi ile uzun bir zaman boyunca uzak kalacağına ve yaptığı çeşitli davranışlar ile bu kişinin, kendi zekâsından korkmasını sağlayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: