RuyaTabirleri.com

Rüyada Tehlike Görmek

Rüyada tehlike görmek, ortaya konulan bazı çalışmalar ile rüyayı gören kişinin canını sıkan bazı durumların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına ancak bu sorunların da arkadaş çevresi tarafından silineceğine delalet eder.

Rüyada Tehlike İçinde Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin, üzülmesine sebep olacak, canını sıkacak ve zor günler geçirmesine sebep olacak olayların artık sona erdiğine, bu sayede sorunlarından ve sıkıntılarından eser kalmayacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine ve çok büyük başarılara imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada Tehlikeden Kurtulmak

Gerçek hayattaki gibi olumlu bir şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, içine düştüğü kötü durumdan yakın bir zamanda gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, hayatını kazandığı işi çok iyi bir şekilde yaptığına ve elini attığı bütün işlere bereket geldiğine tabir edilir.

Rüyada Tehlike Atlatmak

İş hayatında zor günler geçiren rüya sahibinin, ister istemez işlerinin sekteye uğrayacağına, ancak daha sonra eski haline döneceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına ve aile hayatının da çok güzel bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada Tehlikeli Araba Kullandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, yaptığı çalışmaları çok iyi bir şekilde idare ettiğine, bu sebeple çok başarılı ve çok kazanan biri olduğuna, aldığı bu paraları yine kendi işleri için harcayacağına ve bu sayede çok başarılı bir kişi olup sorunlarını sona erdireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: