RuyaTabirleri.com

Rüyada Tehlike Görmek

Rüyada tehlike görmek, ortaya konulan bazı çalışmalar ile rüyayı gören kişinin canını sıkan bazı durumların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına ancak bu sorunların da arkadaş çevresi tarafından silineceğine delalet eder.

Rüyada Tehlike İçinde Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin, üzülmesine sebep olacak, canını sıkacak ve zor günler geçirmesine sebep olacak olayların artık sona erdiğine, bu sayede sorunlarından ve sıkıntılarından eser kalmayacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine ve çok büyük başarılara imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada Tehlikeden Kurtulmak

Gerçek hayattaki gibi olumlu bir şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, içine düştüğü kötü durumdan yakın bir zamanda gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, hayatını kazandığı işi çok iyi bir şekilde yaptığına ve elini attığı bütün işlere bereket geldiğine tabir edilir.

Rüyada Tehlike Atlatmak

İş hayatında zor günler geçiren rüya sahibinin, ister istemez işlerinin sekteye uğrayacağına, ancak daha sonra eski haline döneceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına ve aile hayatının da çok güzel bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada Tehlikeli Araba Kullandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, yaptığı çalışmaları çok iyi bir şekilde idare ettiğine, bu sebeple çok başarılı ve çok kazanan biri olduğuna, aldığı bu paraları yine kendi işleri için harcayacağına ve bu sayede çok başarılı bir kişi olup sorunlarını sona erdireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tehlike Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Semah (10 Kasım 2014 saat: 03:26)

  Merhabalar,

  Bir kaç gün önce gördüğüm ve aklıma geldiğinde hala
  Kalbimin korku içinde atmasına sebep olan bir
  Rüya gördüm.

  Bir yerden çıkmışım.
  Rüyamda tanıdığım ama aklıma şimdi artık kim olduğu
  Gelmeyen bir arladaşım ile(çinsi erkek) evime doğru
  Yol alıyorum. Arabayı o kullanıyor.
  Normal yolu almayıp başka yoldan gitmek isteyen
  Arkadaşıma, normal yol daha yakın diyorum, o başka yolu
  Yinede tercih edip uzun yoldan ve evime aslında ters yön
  Olan yoldan gidiyor.
  Uzun ve düz bir yolda gidiyoruz ve ben önde okyanus olduğunu görüyorum.
  Orda yolun sona ereceğini ve devam gitmemesini söylüyorum ve korkuyorumda çünki dağımız dolumuz artık okyanus olduğunu görüyorum ama yolun sonu nerde gözükmüyor. İlerledikce yolun okyanusa doğru bittiğini görmesemde hissedip lütfen gitme yol bitiyor okyanusa düşeceğiz diyorum ve çok korkuyorum. Koca bir okyanus, ve biz yolda ilerledikce arabaların karşıdan devam gittiğini görüyoruz ama nasıl geçtikleri muamma, arabayı kullanan arkadaşım, elbet geçiliyordur düz yoldan diyip sürat ile devam gidiyor.
  Yokuş yukarı doğru gidiyoruz ve baya yukarı doğru bu yol ve birden yine sürat ile yokuş aşşağıya gidiyoruz ama gözlerim artık yolun tesmen okyanusun içine girdiğini görüyor.
  Arkadaşım ısrar ile devam gidiyor ve ben artık dur gitme suya giriyor yol yavaşla dur diye söylenip, boğulucaz nolut dur diyorum.
  Arkadaşım durmuyor ve hızla suya doğru sürüyor ama oda şaşırmış durumda çünki yol suya giriyor ama az ilerde arabalar sudan yukarıya devam yoldan çıkıyorlar, ve artık ben boğulacağımızı diyorum o anda arkadaşım son fren yapıp duruyor. Kendisi şokta nasıl bariyer koymazlar derken ben derin nefes alıyor ağlıyorum boğuluyorduk ben sana demedimmi diye ağlıyorum.
  Yol resmen suya giriyor sanki suyun altında devam yol gidiyormuş gibi..
  Arabanın tekerlerine su değiyor okadar son anda durmuşki.
  (Nasıl kum denize girer yavaştan aynı yolda öyle.)
  Tek yol ve etrafımız okyanus.
  Okyanus çok güzel, sonu gözükmeyen bir okyanus, sadece biraz ötede yol suyun altından çıkıp arabaların oradan devam gittiğini görüyoruz başka birşey yok.
  Gel dönelim diyor ve ben, öbür yoldan gidelim demiştim diyorum ve arabaya tekrar binip yavaşcasına arka arka geri gidiyoruz.
  Yokuş yukarı gidiyoruz ve yukarıda emniyete aldıktan sonra kendimizi tekrardan ben iyi olmadığımdan arabadan iniyoruz, bana biraz kendine gel bak geçti diyip sarılıyor ama ben kurtulduğumuzun şokunu yaşadığım için ağlıyorum.
  Biraz kendime gelmek için okyanusu izliyorum ve sakinleşmeye çalışıyorum.
  Yolun sol tarafında küçük havuz gibi birşey görüp yaklaşıyorum, etrafı yeşillik ve ben içindeki suya bakıyorum. Suya bir bakıyorumki içi balık dolu. (Urfa balık gölünün küçüğünü düşünebilirsiniz).
  Ağlayan gözlerim bir anda sevinçle bakıyor ve ben dönüp sevinçle arkadaşıma, gelseneee bak bii balıık var bürsürü diyorum. Balıklar küçük ve hem üstte hem altta yüzüyorlar. Gri renkli bürsürü balık. Arkadaşım geliyor oda bakıyor ve ben okadar hoşuma gidiyorki sevinçe ayy baksanaa ne güzel yaa diyorum.
  Gülüyoruz onları seyredip.
  Bu arada hava güzel yani mavi gökyüzü ve okyanusta gözalıcı güzel tertemis dalgasız , hafif çoook hafif güzel bir esinti var.

  Bu rüyayı yazarken bile okyanusa girmemiz gözümün önüne geliyor hala korku içinde terliyorum.
  Tüyam acaba hangi ve ne anlama geliyor?
  Şimdiden tşk ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,