RuyaTabirleri.com

Rüyada Tek Göz Görmek

Rüyada tek göz görmek, nesnelliği kaybetmek ve aşırı taraflı bir tavır içine girmek demek olduğu gibi, aynı zamanda kişinin sevdiklerine karşı tutumunun kırıcı olacağına, ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına alamet eder. Yapılan bazı işlerde aile desteğini kaybedecek olan rüya sahibinin kendine olan güveninin azalacağını, olaylara bakış açısının aşırı tek taraflı olmasından dolayı geleceğe dair öngörü içinde olamayacağını, iş kurarken yeterli araştırma yapmamasından dolayı gereksiz para harcanacağını işaret eder. Müsrif bir yaşam anlayışından kaynaklanan aşırı harcamaların kişinin alıştığı maddi düzenin altına düşmesine neden olacağını bildirdiği gibi, keyif veren zevklere aşırı tutkun olmanın aile yaşantısını da riske atacağına alamet eder. Tek göz aynı zamanda nazara uğramak, kendini halsiz ve depresif hissetmek anlamına da gelir.

Rüyada Tek Gözlü Hayvan Görmek

Düşmanları olanların tetikte kalmaları gerektiğini ve içinde bulundukları süreçte emin olmadıkları adımlar atmaktan kaçınmalarının doğru olacağını tabir eder. Hayata tutunmak, sahip olunan işi geleceğe taşımak için çok fazla efor sarf edip, mücadele vermek gerektiğini bildiren rüya, tek taraflı bir sevgiden, aşktan dolayı kişinin kara sevdaya düşeceğini de ifade eder. Aşırı bencil biriyle arkadaşlık kurmak, evlilikte karşı tarafı memnun etmekte zorlanmak ve bekar kimseler için beklentileri çok fazla olan ve aza şükretmeyen, gözü yükseklerde olan biriyle hayat kurmak anlamındadır.

Rüyada Tek Gözlü Kaldığını Görmek

Bir kavgada gözünün tekini kaybederek tek gözlü kaldığını görmek alınacak bir dost darbesine, aileden duyulacak üzücü, onur kırıcı sözlere, bir kaza sonucu tek gözlü kalmak ise dikkatsiz davranmanın faturasını ağır borç altına girmek olarak ödemeye yorumlanır.

Rüyada Tek Göz Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin olaylara sübjektif bakmayı başaramamasından dolayı geleceğini istediği noktaya taşımakta zorlandığını, sosyal ilişkilerinde bencilce davrandığı için arkadaşları tarafından dışlandığını bildiren rüya,  başkalarının hayatlarını küçümseyen, kendine ayna tutmayı bilmeyen bir karakterin de yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tek Göz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Eya (03 Kasım 2016 saat: 11:11)

    Rüyamda bayan biçarkadaşımla yürüyorduk eski bir binanın yanından üst tarafa çıkarken o binanın dışındaki merdivenleri kullanıyorduk. Camın önünde gri ile bakır rengi arasında bir tona sahip kedi gördüm sonra kedi bana bakınca tek gözlü olduğunu anladım. Arkadaşıma bak kedi tek gözlü dur fotosunu çekeyim dedim. Bi tane camın önünde çektim bi tane yerde çekicektimki kedi birden arkama geçti dönünce üzerime doğru bi adım atta bu arada arkadaşım hadi gidelim diyordu. Kedi adım attıktan sonra çift gözlü oldu bir kaç saniyeliğine sonra bir adım daha attı yine tek gözlü oldu sonra bacağıma atladı. Sanki biri benim etrafımı tam kıvrımlarıma göre şeffaf bir duvarla kaplamış gibi oldu. Etrafı görüyordum ve duyuyordum ama hareket edemiyordum. Her şey yavaşlamıştı. Sonra kedi bıraktı. O bacağıma atlama sahnesi dejavu olur gibi tekrar yaşandı tam kedi bacağımı ısıracakken uyandım ama gözlerimi açamadım. Bu bir rüyaydı. Bu bir rüyaydı diye sayıklayıp yine uyudum.

  2. Barış Koç (29 Temmuz 2016 saat: 10:58)

    Rüyamda tek göz bana korku vermeye çalışıyor. Beni sürekli takip ediyor. Tanımadığım rüyada ki arkadaşlarıma da saldırmıyordu. Çünkü bir film gibi çok çabuk sahne geçiyordu. Rüyanın sonunda yataktaydım ve 2 kere sağa doğru kalkmaya çalıştı ama bir şey buna izin vermedi. Son olarak sol doğru hem rüyamda kalktım o anda uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,