RuyaTabirleri.com

Rüyada Tekbir Getirmek

Rüyada tekbir getirmek, rüyayı gören kişinin her türlü çareye, şifaya ve çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hikmet sahibi olacağına, Allah’ın yolundan gideceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, eline, beline ve diline hâkim olmayı bileceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hak ettiği ekmekten bir lokma fazlasına bile göz dikmeyeceğine, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine rivayet edilir.

Rüyada Tekbir Getirdiğini Görmek

Bir kişi eğer rüyasında tekbir getirdiğini görürse o kişinin cennetin kapısından içeri girmeyi hak edeceği hayır işleri yapma mutluluğuna ve şansına sahip olacağına inanılır. Rüyayı gören kişinin dinine bağlı, ahlakta olgun kimse olduğuna kendini inanlarla birlikte hak yolunda onun için savaşmaya adayacağına alamet eder.

Rüyada Tekbir Getirerek Uyanmak

Rüyasında tekbir getirerek uyandığını gören kişi Allah’ın kolay kolay kimseye nasip etmeyeceği ve sunmayacağı eşsiz lütufları ile karşılaşacak demektir. Rüya sahibinin dünya hayatında yaşamının kıymetini bilen, onun güzelliklerinden gerektiği ve dinin emrettiği ölçüde faydalanmaya çalışan fakat kendini daha çok ahiretin manasını anlamaya veren kimse olduğuna yorulur.

Rüyada Kâbe’de Tekbir Getirmek

Rüya sahibinin dünya üzerindeki dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin doğruluktan şaşmadan, çok çalışarak arzularına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Korkudan Tekbir Getirmek

Rüyasında korkudan tekbir getirdiğini gören kişinin gerçek hayattaki tüm karamsar ve kötü düşüncelerinden, endişelerinden, kafa karışıklığından ve soru işaretlerinden kurtulacağına ve ruhunun bu şekilde arınacağına işaret eder. Hafiflemeye, rahatlamaya ve esenlik bulmaya delalet eder.

Rüyada Şahadet Getirmek

Rüyayı gören kişinin ne dünya malının ne de parasının fazlasında gözü olmadığına, tek amacının onu yaradana layık bir kul olarak yaşamak olduğuna alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: