RuyaTabirleri.com

Rüyada Tekbir Görmek

Rüyada tekbir görmek, hayırlara alamet eder. Kurtuluşa ermek, dünya hayatında başarılı ve mutlu olmak, ahiret hayatı için dini ve sünneti terk etmemek anlamına gelir. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına, sağlığını geri kazanacağına, ağzının tadının, keyfinin, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına ve geçim sıkıntısının kalmayacağına tabir edilir. Rüyada tekbir görmek, dinde olgunlaşmaya, güzel ahlaklı, tatlı dilli ve hoş sohbetli olmaya alamet eder.

Rüyada Tekbir Getirdiği Görmek

Rüyada tekbir getirdiğini görmek, mutluluk verecek haberler almaya, hayatını düzene koymaya, işleri ve hayatı istenilen noktaya getirme başarısını elde etmeye delalet eder. Duaların ve tövbelerin kabul olacağına, gençlikte yapılan hataların ve günahların da bir daha tekrar edilmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Tekbir Sesi Duymak

Rüyada tekbir sesi duymak, hastalığın ve borcun bitmesine, sıkıntıların, zorlukların ve kederlerin sona ermesine, dargınlıkların, düşmanlıkların ve kinin giderileceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin, hayatının süt liman gibi geçeceği, hak yolundan ve inancından taviz vermeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Tekbir Çekmek

Rüyada tekbir çekmek, gözyaşının kuruması, kuşkunun, korkunun ve kuruntunun sona ermesi, çekilen acının bitmesi şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibinin faziletli, yüce gönüllü, hikmetli kişi olacağına, Allah’ın sevgili ve makbul kulları arasına girmeyi başarmak için hayır işlerinden geri kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Allahu Ekber Demek

Rüyada Allahu Ekber demek, rüyayı gören kişinin dinine çok bağlı biri olacağına, Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin özü sözü bir, mert, yiğit kimse olduğuna, elinin ve gönlünün bol oluşu ile her zaman hayır duaları aldığına, hak yemekten ve Allah’ın karşısına kul hakkı ile çıkmaktan çok korktuğuna ve bundan önemle sakınacak oluşuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!