RuyaTabirleri.com

Rüyada Teke Görmek

Rüyada teke görmek, ahlaklı, inancına düşkün, dinin gereklerine uygun yaşamayı seçmiş, yolunu haktan yana belirlemiş, insanlara adaletli davranan, vicdan, merhamet ve iman sahibi bir kişiye rivayet edilir. Hem dini güçlü hem de kariyeri yüksek olan bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu rüya maddi anlamda refahı yerinde olan aynı zamanda şükretmeyi ve secde etmeyi bilen kimse üzerinden açıklanır.

Rüyada Erkek Keçi Görmek

Rüyada erkek keçi görmek, mesleğinde yükselmeye, bu sayede büyük saygınlık görmeye, en iyi rütbelere erişmeye aynı zamanda dininden de vazgeçmemeye işaret eder. Rüya sahibinin zenginliğine rağmen Allah korkusuna sahip olması nedeniyle hayır işlerinden geri kalmadığına, başta sadaka vermek olmak üzere diğer tüm görevlerini yerine getirdiğine delalet eder.

Rüyada Dişi Keçi Görmek

Rüyada dişi keçi görmek, doğurgan ve üretken bir hanımın varlığına işaret ederken aynı zamanda mal mülk yani gayrimenkul işlerine bakan ya da bu konularla ilgilenen bir kimsenin varlığına yorulur. Rüyada dişi keçi görmek bir yandan da ziraat, bağ, bahçe ve tarla işlerine tabir edilir.

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, cinsi fark etmeksizin yani ister dişi olsun ister erkek, hayırlara alamet eder. Mutluluk ve sevinç anlamına gelir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek gelişmelerin yaşanacağına, kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Keçi Sağmak

Rüyada keçi sağmak, rüyayı gören kişinin ekmeğini çıkarmak için yaptığı işlere ve uğraşlara, öğrenmeye olan merakına ve karşılaşacağı hayırlı kişilere işaret eder. Kişi, gönül verdiği her işten yana mutlulukla nasiplenecek demektir.

Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada oğlak görmek, gerek işten gerek aşktan yana mutlu olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin çok bereketli olacağı, hayatının güzellikler içinde geçeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: