RuyaTabirleri.com

Rüyada Teker Görmek

Rüyada teker görmek, rüyayı gören kişinin olumlu gelişmeler yaşayacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına alamet eder. Rüya sahibinin tabir yerindeyse adeta fırsatlar içinde yüzeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Teker Patlaması Görmek

Rüyayı gören kişinin büyük bir şanssızlık yaşayacağına, emeklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına, maddi olarak zayıflayacağı ve güçsüzleşeceği gibi manevi olarak da büyük bir yıkım yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi çok üzüleceği haberler alacak ve böyle büyük tatsızlıklar yaşamak zorunda kalacak demektir.

Rüyada Teker Şişirmek

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin çoğalacağına, parasının ve malının artacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine, başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına ve hayatının daha rahat hale geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin özellikle de ticaretten yana şansının çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyada Teker Yakmak

Rüyayı gören kişinin riskli işlere gireceğine, tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine, gerek meslek hayatında gerekse özel hayatında korkusuz kimse olduğuna bu durumunda kendisine bazen avantaj bazen de büyük dezavantajlar getireceğine işaret eder.

Rüyada Teker Sökmek

Rüyayı gören kişinin hayatında önemli değişiklikler yapmak isteyeceğine, bundan sonra daha planlı ve programlı hareket etme kararı alacağına, kendisini kazanmaya odaklayacağına, bu sayede en zor ve en ağır işlerin üstesinden gelmeyi başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Teker Değiştirmek

Rüyada teker değiştirmek de teker sökmek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin büyük işlere girmek isteyeceğine, idealist davranacağına, hayallerinin peşinden gideceğine bu yolda karşısına çıkacak en büyük sorunlar karşısında bile vazgeçmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında olumlu yenilikler olacaktır diye kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: