RuyaTabirleri.com

Rüyada Tekerlek Görmek

Rüyada tekerlek görmek, aile hayatında ve iş hayatında atılan adımların hayırlı olduğuna, yaşanan sorunların düzeleceğine ve ayrılıkların son bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin, uzun zamandır kurmak istediği iş için en uygun zamanın geldiğine ve yola çıkılan kişilerin her zaman yardım edeceklerine ve destek olacaklarına yorumlanır.

Rüyada Araba Tekerleği Görmek

Rüyada araba tekerleği görmek, rüyada tekerlek görmekle aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, para kazanmaya başlayacağına ve atılan adımların hepsinin yarar sağlayacağına ve yaşanmış olan bir ayrılığın hayırlı bir şekilde son bulacağına yorulur.

Rüyada Tekerlek Patlaması

Rüyada tekerleğin patladığını gören kişinin, işlerinin kötü gideceğine yaşadığı bolluk ve bereketin kesileceğine ve işle ilgili yaptığı harcamaların boşa gideceğine delalet eder. Aynı zamanda, ziyan olan ürün yüzünden borç altına girmeye ve uzun süre toparlanamamaya yorumlanır.

Rüyada Araba Lastiği Değiştirmek

Rüyada araba lastiği değiştirmek, rüya sahibinin yaşanan olumsuzlukları düzelteceğine, kaybedilen malları tekrar kazanacağına ve birbirine kırılan insanları tekrar barıştıracağına delalet eder.

Rüyada Lastik Tekerlek Görmek

Rüyada lastik tekerlek gören kişinin, yeni bir çevreye gireceğine ve bu çevre sayesinde işlerinin kolaylaşacağına işarettir. Çevreden kazanılacak yeni kişilerle dostluk kurulacağına da yorulur.

Rüyada Motosiklet Görmek

Rüyada motosiklet görmek, rüyayı gören kişinin, hayatında yaşanacak sürpriz gelişmelere ve alacağı mutlu ve sevinçli haberlere yorulur. Aynı zamanda, kırgınlık yaşanmış eski bir dost ile tekrar görüşmeye ve buluşmaya başlamaya delalet eder.

Rüyada Motosiklet Kazası Görmek

Rüyada motosiklet kazası görmek, yapılacak işlerde ve çıkılacak yolculuklarda tatsız sürprizlerle karşılaşılacağına ve bu durumun işlerde aksamaya yol açacağına yorumlanır.

Rüyada Motosiklet Kullanmak

Rüyada motosiklet kullanmak, rüya sahibinin yaptığı işlerde destek alacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tekerlek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nahit (20 Aralık 2015 saat: 16:35)

    Selam.ben aldigim bir emanet arabayla yola cikacakken tamda arka sol tekerlegin yerinde olmadigini farkettim.kontrol ettigimde arka sagda cift tekerlek vardi yani soldaki saga geçmisti bi sekilde..bende birsey olmaz kanisiyla yola devam ettim.yanima oturmustu arabasini emanet aldigim şahis yola ciktik fakat geri gidiyodu hizla araba ruyada normal hareketler gibi geliyodu bunlar bana.hizla geri ilerlerken bir ses duydum arkadan yanimdaki şahis beni uyarsada aldiriş etmedim.biraz sonra arabanin birini ezdigini gordum on taraftan belirdi ezdigim kisi o esnada ya fren tutmadi yada aldiriş etmeden hizla uzaklaşiyodum olay yerinden.fakat ezilen kişi ölmüş gibiydi..cok korkmustum.yorumlarsaniz sevinirim..

  2. Zinat (03 Ağustos 2015 saat: 21:45)

    SAlamun aleykum.Rüyamda Davud peyğambar araba tekeri düzeltirdi.işsizim parasızım.Kuran okuyan zaman 2 dakka belki 6 dakkada gördüm. Sıkıntılarım çok. Borclarım da çok. Ailemde hem anneyim hem de baba.inşallah hayırdır. Amma ondan bir gün önce Kuran okudum SÜLEYMAN h-z duasını çoklu dedim.yine 2 yahyt 6 dakka uykuya gitdim h-z Suleyman eyilib benim yüzüme bakdı.-acaba yine iş bulacam acaba?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,