RuyaTabirleri.com

Rüyada Tekke Görmek

Rüyada tekke görmek, rüyayı gören kişinin dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olduğuna, makbul olan işler yaptığına, dinin emirlerine ve buyruklarına sadık kaldığına, hak yemediğine, harama el uzatmadığına, hikmet sahibi, kadri ve gönlü yüce kimse olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin dünya hayatı kadar ahiret inancına da bağlı olduğuna ve hak yolunda pek çok hayır işi yaptığına alamet eder.

Rüyada Tekke Türbe Görmek

Rüyayı gören kişinin dileklerinin ve dualarının Allah katında kabul olacağına bu sayede işlerinin açılacağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, yüzünün güleceğine, şansının ve kaderinin döneceğine, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Tekkeye Gitmek

Rüyayı gören kişinin dinde âlim kimselerden olmak ve kendini hak yoluna adamak istediğine işaret eder. Rüya sahibinin Allah aşkı ile dolu olduğuna, iman ve merhamet taşıdığına, namazından niyazından da geri kalmadığına tabir edilir. Kişi günahkâr olmaktan korkan bu nedenle güzel ammeler ve düşünceler taşıyan kimse demektir.

Rüyada Dergâh Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına delalet eder. Rüya sahibinin korkularından, umutsuzluklarından, dertlerinden, kederlerinden ve yaşamın verdiği ağır yükümlülüklerden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Yatır Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin düzene gireceğine, ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, bu sayede parasal sıkıntılarının sona ereceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Türbe Görmek

Rüyayı gören kişinin çaresizliklerinden kurtulacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına rivayet edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!