RuyaTabirleri.com

Rüyada Tekne Görmek

Rüyada tekne görmek, rüya sahibine büyük mutluluk ve kısmet getirecek günlerin habercisidir. Rüyasında tekne gören kişinin hayatında pek çok olumlu gelişme üst üste yaşanacak ve rüya sahibi hayatının en güzel günlerini yaşayacak demektir. Ferahlık, huzur, esenlik, bereket ve sağlık anlamına gelir. Rüyasında tekne gören kişinin işlerinde bereket olacak ve geliri iki katına çıkacak aynı zamanda hane içinde de sürpriz gelişmeler yaşanacaktır. Tekne, hayır getirecek olan şeylere işaret eder. Rızık ve nimet anlamına gelir. Rüya sahibinin kasası kazanç, kileri de rızıkla dolacak diye tabir edilir.

Rüyada Tekne ile Gezmek

Rüya sahibinin iyi olmaz denilen tüm yaralarının iyileşmesine, ödenmez, ödense de bitmez diye bakılan borçlarının azalmasına, Arap saçına dönmüş ve artık kangren haline gelmiş sorunlarının bir bir çözülmesine yani rüya sahibinin tazeleneceği ve hayatın güzelliklerini ancak fark edeceği kadar güzel gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Tekne Satın Almak

Rüya sahibine çok mutlu olacağı bir haberin müjdelenmesine delalet eder. Rüyasında tekne satın aldığını gören kişinin evlilik hayalleri gerçek olur ve kendisi için hayırlı bir eş olacak kişi ile mutlu bir izdivaç yapar.

Rüyada Tekne ile Deniz Görmek

Rüyasında tekne ile deniz gören kişi yaşamını tamamen değiştirecek yeni kararlar alacak demektir. Rüya sahibi hayata bakışını, düşünce tarzını, giyimini, inançlarını ve doğrularını yeniden gözden geçirecek ve kendisine yeni bir tarz kazandıracak demektir.

Rüyada Tekne Kullanmak

Rüya sahibinin artık işinin ve hayatının yönetimini eline almaya karar vermesi anlamına gelir. Rüyasında tekne gören kişi artık hayatı ve işi ile ilgili tüm kararları yalnız başına verecek ve bu kararında ne kadar gözü kara olduğunu da hayatının merkezindeki insanlara gösterecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tekne Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nur (23 Nisan 2014 saat: 18:48)

    merhaba bugün gördüğüm rüyadan çok etkilendim..rüyamda deniz kenarındayız eşimle karşıdan büyük bir gemi geçiyo ona bakıyoruz..sonra biz farkında değiliz ama bir teknenin içindeymişiz meğer birdan sallanıyo tekne çok korkuyoruz denizin içine doğru gömülüyo sanki tekne biz içinde eşimle çırpınıyoruz sonra eşim üst tarafta kalıyo onu görüyorum ama ben teknenin batan kısmına doğru çöküp bir karanlığa düşüyorum eşim yok sadece ben karanlıkta çırpınıyorum çook karanlık oluyo bağırıyorum ve öeleceğimi hisswediyorum bu arada teknenin içine su girmedi ama ben boğulduğumu hissediyorum..sonra bacaklarımı çırpıyordum ki uyandım gece 1de…hayır olsun inşallah ……….sonra gece uyuyup tekrar rüya gördüm gelinlik giymişim beyaz şapkası vardı ama sonra şapkayı çıkarıyorum

  2. serkan (26 Ocak 2014 saat: 09:17)

    küçük bir yolcu teknesindeyim sayılacak kadar yolcu var bir anda gelen dalga tekneyi salar ve insanlar denize savrulur ben teknede kalmayı başarıyorum ardından tekne ters döner yani teknenin altı üste gelir ve ben teknenin üstünde kalıyorum ve teknenin üstünden iskeleye benziyen bir yerde beni iki kişi el uzatarak yukarı çekiyor bu arada olay deniz kenarında geçiyor teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,