RuyaTabirleri.com

Rüyada Tekne Kullanmak

Rüyada tekne kullanmak, akılda olmayan, daha önce düşünülmemiş fikirleri geliştirmek ve bu düşünceleri hayata geçirmek için aniden hamle yaparak herkesi şaşırtmak anlamındadır. Küçük tekne kullanmak iş değişikliğine veya aynı iş yerinde farlı bir birime geçmeye, şehir değişikliğine, geçici göreve tabir olur. Büyük bir tekne kullandığını görenlerin gelecekleri iş anlamında parlak başarılarla dolu olur ve maddi sıkıntı yaşamadan hayatlarını idame ettirirler. Zenginlik ve bol kısmet demek olduğu gibi, bekarlar için aynı anda ortaya çıkacak olan çifter kısmete, iş konusunda şansa, gelirdeki yükselişe yorulur. Açık denizde tekne kullanmak akıl ve zeka ile her işin hakkından gelmek, rakipsiz bir iş hayatı yaşamak, aile içindeki tüm mevzuları erken zamanda halletmek demektir.

Rüyada Dalgalı Denizde Tekne Kullanmak

Dalgalı denizde tekne kullananların iş dünyasında rakipleri çok olur. Düşmanları ile baş etmek için uğraş veren rüya sahibinin kestirmeden değil de, dolambaçlı yollardan neticeye ulaşacağını, önüne çıkan pek çok engel olacağını ancak zamanla, sabır ve zekayla her sorunu tek tek çözerek ilerleyeceğini ifade eder. Çetin koşullarda yaşamanın kişiye kazandırdığı tecrübenin ilerleyen zamanlarda çok işe yarayacağını, kırılganlığını, zayıflıklarını ortadan kaldıran kişinin çok daha güçlü, dirayetli ve istikrarlı bir yönetici haline geleceğini delalet eder.

Rüyada Tekne Yolculuğu Yapmak

Başkasının kullandığı bir tekneyle yolculuğa çıkmak gelecek bir iş teklifine ve karşılaşılacak güzel fırsatlara yorulur. Hastalık, kaza veya maddi durumun bozulması gibi istenmeyen durumlar yaşayanların aile ve yakın dostları sayesinde bu zor günleri çok daha kolay bir şekilde atlatacaklarını işaret eder. Zengin bir eşe sahip olmak yahut iş konusunda beklenmedik bir ortaklık ile bir anda çok daha iyi koşullara sahip olmak manasındadır.

Rüyada Tekne Kullanmanın Psikolojik Yorumu

Hayatta her zaman bir hedefi, amacı olan ve bu uğurda çabalayan insanların kararlı kişiliklerini ifade ederken, aynı zamanda baskıya gelemeyen, özgürlüğüne olabildiğince düşkün, esarete katlanamayan, baskın bir karakterin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!