RuyaTabirleri.com

Rüyada Tekneye Binmek

Rüyada tekneye binmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok zor durumlara sokan olaylar ile karşı karşıya kalacağına, bu olaylar sırasında nasıl hareket etmesi ve ne tür bir yol izlemesi gerektiğini bildiğine, bu sayede yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına ve çok daha büyük bir sorunla karşı karşıya kalmaktan kaçacağına alamet eder.

Rüyada Tekneye Bindiğini Görmek

Rüyada tekneye binmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan sorunlar sırasında nasıl hareket etmesi gerektiğini bildiği için herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına ve yeni sorunların yaşanmamasını sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Denizde Tekneye Binmek

Rüyayı gören kişinin, çok rahat bir zamanında karşısına çeşitli büyük sorunlar ve sıkıntılar çıkacağına, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba sarfedeceğine ve emek vereceğine , bu sayede işleri yoluna sokacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve çok büyük mutluluk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Tekne Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine ve kendi kuracağı işin patronu olacağına alamet eder.

Rüyada Tekneyle Gezmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok zor bir duruma düşmüş olan borçlarının ödeneceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tekneye Binmek İle İlgili Rüyalar;

  1. arzu (11 Aralık 2014 saat: 10:57)

    Rüyamda iş yerime gidiyorum saate bakıyorum mesainin başlamasına daha iki saat var, bende dışarı çıkıp dışarıdaki işlerimi halletmek istiyorum, karşıdan karşıya geçerken bineceğim dolmuşu görüyorum el kaldırıyorum ama durmuyor sonra yolda koştururken bi araca biniyorum ama yönüm ters olarak, sonra aracı kullanan kişi bana halat uzatıyor ve yönümü düzeltiyorum bindiğim şeyin bir tekne olduğunu görüp şaşırıyorum karadan giden bir tekne.. Sonra o tekne deniz kenarı bir yere geliyor denizin içine giriyor ama ben inmem gerektiğini söylüyorum beni karaya yakın bir yerde indiriyor ama tekneden atlarken ayağım takılıp düşüyorum düştüğüm suda tatlı ama çok pis bir su çıkmak için çırpınırken iki çocuk görüyorum biri kız biri oğlan onlar bana yardım ediyor ve ben o sudan çıkıyorum, çıktım zaman kollarımın yosun olduğunu, üstümün sırılsıklam olduğunu, ayakkabılarımın su dolduğunu görüyorum..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,