RuyaTabirleri.com

Rüyada Tekrar Askere Gitmek

Rüyada tekrar askere gitmek, haysiyetli bir hayat sürüleceğini bildirirken kişinin karşısına çıkacak yeni imkanlar sayesinde ailesini de gururlandıracağı işler yapacağına alamettir. İş hayatında başarıdan başarıya koşmak ve kısmetli olmak demekken, vatana hayırlı, ülkesini seven, değerlerine bağlı evlatlara sahip olmak anlamına da gelir. Ağır başlı biriyle evlilik yapılacağını bildirirken, mahkemelik veya yasal bir nedenden ötürü işinden atılan, ayrılan kişilerin haklarını yeniden elde edeceklerine, işlerine döneceklerine de müjde verir. Kişiye teklif edilen bir projenin ya da bir unvanın aile içinde yaratacağı mutluluğa, kişinin hanesine getireceği sevinçli haberlere de tabir edilir. Rüya sahibinin  sahip olduğu ilim, irfan sayesinde insanların gözündeki değerinin artacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine de yorulur.

Rüyada Tekrar Askere Çağrılmak

Beklenmeyen şekilde yeni bir sorumluluk alınacağına yorumlanır. Genellikle aileden kaynaklanan bazı işlerin yerine getirilmesine yardımcı olmak yahut iş konusunda yöneticilerin kişiye yeni bir proje vermesi, iş için yola çıkmasını istemeleri anlamındadır. İslami olarak inancın kuvvetleneceğini ve bundan sonraki yaşamın öncesine göre daha kuvvetli, iman gücüyle dolu, olabildiğince günahtan uzak durarak geçirileceğine delalettir.

Rüyada Tekrar Askere Gidip Firar Etmek

Güven sarsıcı hareketler ve eylemler içine giren rüya sahibinin yakın çevresinden acımasızca eleştiriler alacağına ama yine de yanlışından geri dönmeyeceğine tabir edilir. Mevcut hayatın kötü bir yönde ilerlemesine, her zaman dürüst olan kişinin yalana başvurmasına yahut kazancın içine karışan harama da işaret eder. Dinden uzaklaşmanın kişinin hayatını olumsuz etkileyeceğini ve ailesini ihmal edeceğini de tabir eder.

Rüyada Tekrar Askere Gitmenin Psikolojik Yorumu

Değerlerine, ailesine ve vatanına bağlı biri olunduğunu gösteren rüya, kişinin geleneksel bir yaşantıya sahip olduğunu, yeniliklerden olabildiğince kaçındığını ve var olan yaşam standardından memnuniyet duyduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: