RuyaTabirleri.com

Rüyada Tekrar Evlenmek

Rüyada tekrar evlenmek, kişinin yeni bir başlangıç yapmasına, maddi manevi eline geçecek güzel fırsatlara işarettir. Bu rüyayı gören kişinin eline hiç ummadığı bir yerden para geçer. Bazen de bu rüya iş hayatında yüksek bir mevkiye gelmenize, eşinizle olan muhabbetinizin artmasına, maddi manevi her konuda isteklerinizin gerçekleşmesine işaret etmektedir.

Rüyada Eşi İle Tekrar Evlenmek

Rüyada şu anki eşi ile tekrar evlendiğini gören kimsenin aile hayatında çektiği sıkıntılar yerini ferahlamaya ve sevince bırakır. Bu rüya eşinizle aranızdaki tüm sorunları çözmenize, güzel ve hayırlı bir ömür geçirmenize, aile hayatında huzur ve mutluluğa işarettir. Bazen de yeni bir çocuk anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada Birinin Tekrar Evlendiğini Görmek

Rüyada tanıdık birinin tekrar evlenmesi, o kişinin yeni başlayacağı bir işte başarı kazanmasına ve saygın bir yer edinmesine işarettir. Bu rüya bazen de çevrenizden birinin evlenmesine ve sizin de bu törene katılmanıza; gördüğünüz kişi evli ise aile hayatında uyum ve mutluluğa, yaşanılan sorunların çözümüne işarettir.

Rüyada Tanımadığı Birinin Evlenmesi

Rüyada hiç bilmediği birisinin evlendiğini gören kişinin karşısına büyük bir fırsat çıkar. Bu rüya özellikle iş hayatında bazı girişimlerde bulunacağınıza ve bu girişimlerinizden olumlu sonuçlar alacağınıza da yorumlanmaktadır.

Rüyada Tekrar Evlenip Ayrılmak

Rüyasında tekrar evlendiğini ve devamında ayrıldığını gören kimse, çok istediği bir şeye kavuşur ama kavuştuğu kendisine mutluluk getirmez. Bazen de bu rüya güzelliklerin yanında zorluklarla da karşılaşacağınıza, bazen de başınıza gelecek olumlu ve olumsuz hadiselere yorumlanmaktadır.

Rüyada Birden Fazla Evlenmek

Rüyasında birden fazla kişiyle evlenen kimsenin başına birçok talihli ve güzel olay gelir. Bu rüya sizin çok huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğinize, her yönden şansınızın açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tekrar Evlenmek İle İlgili Rüyalar;

  1. cigdem yerir (14 Kasım 2016 saat: 11:07)

    Ruyam dügün gibi biyerdeydik masada kalabalik sekikde oturuyoduk uykuya dalmisim masada uykumda bi seye cok gulmusum gozumde yaslargelmis nerdeyse ruyamda uyanmisim herkez bana bakiyo niye guluyodun falan dye sormuslar goz yaslarimi gorduler anlattm millet vah yavrum allah seni yanina cagiriyo gibi cunlemer sykediler herjez uzuldu bana hissetmism olecegimi

  2. cigdem yerir (14 Kasım 2016 saat: 11:01)

    Ruyam dügün gibi biyerdeydik masada kalabalik sekikde oturuyoduk uykuya dalmisim masada uykumda bi seye cok gulmusum gozumde yaslargelmis nerdeyse ruyamda uyanmisim herkez bana bakiyo niye guluyodun falan dye sormuslar goz yaslarimi gorduler anlattm millet vah yavrum allah seni yanina cagiriyo gibi cunlemer sykediler herjez uzuldu bana

  3. Ayşe (24 Ekim 2016 saat: 09:33)

    Rüyamda eşimle tekrar evleniyorduk ve annesi ben istemediğim gelinlik hazırladı o yüzden kavga ediyorduk tekrardan akrabası d ayne zamanda ve aynı düğün salonunda evleniyorlardı ve çok mutlulardi Okişi de evli ve onlar çok mutluydu bense çok Çok üzülüyordum eşimle bu gelinlik istemiyorum diye kavga ediyorduk sonra saçımı yaptırmaya gittim gittiğim yerde de saçımı yapmadılar onlarla da kavga ettik ve oradan çıktım saçımı yaptırmadan düğünüme yetişmeden istediğim gelinlik de bulamadım rüyamdan uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,