RuyaTabirleri.com

Rüyada Tel Görmek

Rüyada tel görmek, çelik kadar güçlü bir iradeye sahip olmaya işaret eder. Kudret, inanç, güven ve kariyer sahibi olmaya, sevilmeye, sayılmaya, ün ve şeref kazanmaya tabir edilir. Hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin sorunlara karşı soğukkanlı bir yaklaşım sergilediği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sağduyulu ve sakin oluşu sayesinde problemlerin krize dönüşmeden ve daha fazla büyümeden çözülebildiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bakır Tel Görmek

Rüyada bakır tel görmek, tüm dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına delalet eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu zor ve belalı durumdan kurtulacağına, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına yorulur.

Rüyada Dikenli Tel Görmek

Rüyada dikenli tel görmek, insanların özeline işaret eder. Kişinin kendisine kalması gereken, başkalarıyla paylaşamayacağı kadar ya da paylaşmayı tercih etmeyeceği kadar hususi olan meselelere tabir edilir.

Rüyada Paslı Tel Görmek

Rüyada paslı tel görmek pek hayra alamet değildir, can sıkıcı ve moral bozucu haberlere delalet eder. Rüya sahibi için bazı olumsuz olayların meydana geleceği ve bu nedenle de stresli, gergin ve sıkıntılı günler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Tel Toka Görmek

Rüyada tel toka görmek, rüya sahibinin hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için yeteri kadar çaba sarf etmediğine bu nedenle de başarısız olup, hüsrana uğradığına ve umutsuzluğa kapıldığına delalet eder.

Rüyada Tel Çit Görmek

Rüyada tel çit görmek, anlaşmazlıkların, sorunların ve düşmanlıkların biteceği, insanların birbirleriyle dayanışma içinde olacağı anlamına gelir. Ayrı kalınan zamanların acısının çıkarılması ile açıklanır.

Rüyada Tel Şehriye Görmek

Rüyada tel şehriye görmek, rızık ve nimet olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına, kazancında bereketin artacağına ve geçim sıkıntısının kalmayacağına işaret eder. Yokluğun ve kıtlığın biteceği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tel Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hatice Bektas (20 Eylül 2015 saat: 15:20)

    Suyun altinda 4 tane uzun tel var bir baslangic noktasindan cikiyo ve bu tellerin aralari baya genis. Ben evli oluyorum ve esimle yanlislikla bu teli suya acmis oluyoruz sonra kapatamiyoruz. Aradan günler geciyo iklim degisiyo kötülesiyo o trlden dolayi. Ben bunu fark ediyorum esime suya girip onu kapatmamiz lazim diyorum o arada dalgalar kötü hava kosullari var. Bizim evin altindan o suya havuzdan girer gibi giriliyo ama o su denizin dibi gibi. Su koyu degil berrak acik mavi gözgözü görüyor. Tam esim suya girip o telleri cözecegi zaman uyandim. Cözdümü göremedim. Yorum icin tesekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,