RuyaTabirleri.com

Rüyada Telaş Görmek

Rüyada telaş görmek, genellikle kişinin karşısına çıkacak çok hayati önem taşıyan bir fırsatın habercisidir. Büyük başarılarla dolu bir geleceğin de habercisi olan rüya aynı zamanda kişinin hiç gerçekleşmeyeceğini düşündüğü bir hayaline kavuşmasından duyacağı büyük bir sevinci de işaret eder. Maddi anlamda işlerin çok iyi gitmesine ve işyerini büyütmeye, her koşulda daha sorunsuz, refah içinde bir hayat geçirmeye dalalet eder.

Rüyada Telaş İçinde Olmak

Kişi kendisini çok telaşlı görürse bu durum yaşayacağı ani sıkıntılara işaret ettiği gibi, bazı fırsatları elde etmek için de geç kalacağına yorumlanır. Telaş içinde olmak yakın akrabalarla veya sevilen bir arkadaşla çok lüzumsuz bir konu nedeniyle başlayan büyük bir kavgaya da delalet eder ve küskünlüklerin, kızgınlıkların, ayrılıkların habercisidir. Toplum içinde küçük düşecek bir olay yaşanacağını, kişinin manevi olarak kendisini çok yalnız ve eksik hissedeceğini, özgüveninin azalacağını ve işlerine gereken özeni gösteremeyeceğini bildirir.

Rüyada Telaşlanmak

Kötü haberler almak ve üzüntü duymak anlamına gelen rüya, evli kimselerin hanelerine gelen biri tarafından huzurlarının bozulacağı işaretini de verir. Yakın çevrede kişiye karşı oluşan negatif tutumun, insanların kişi hakkında yerli yersiz yaptıkları dedikodunun da habercisidir. İslami olarak kişinin malına ve parasına fazla düşkün olduğunu,  manevi hayatını ihmal ettiğini ve sadece dünya yaşamını düşündüğü için sevaplarının az olduğunu işaret eder. Telaşlandığını gören kişi bekarsa evleneceği insanla karşılaşır ve çok acele karar verir.

Rüyada Telaş Görmenin Psikolojik Yorumu

Aceleci ve aşırı kararsız kişileri işaret eden rüya, genellikle olgunlaşmamış olaylar veya projeler peşinde koşmaktan gerçek hayatını es geçen veya sorumluluklarını yerine getirmekte zorlanan kişileri temsil eder. Telaş görmek tembellik ve umursamazlık olarak da ifade edildiği gibi, bu rüyayı gören kimselerin kendilerini çok önemli ve saygın biri haline getirmek için çeşitli yalanlara başvurduklarını da simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!