RuyaTabirleri.com

Rüyada Teleferik Görmek

Rüyada teleferik görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde bazı sıkıntı ve sorunlar ile karşılaştığına, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için başka insanlar ile birlikte hareket ettiğine ancak istediği ve beklediği şeylere kavuşamayacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında pek tanıdık olmadığı olaylar ile karşılaşacağına ve bu yüzden kısa bir süre şaşkınlıktan sonra karşılık veremeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Teleferiğe Binmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük olaylar ve gelişmeler ile karşılaştığına, bu olaylar ve gelişmelerin bazısında çeşitli tavizler verdiğine, bazı şeyleri görmezde geldiğine ve bu sayede çok mutlu ve huzurlu bir kişi olduğuna alamet eder.

 Rüyada Teleferiğe Bindiğini Görmek

Hayat içinde karşısına çıkan bazı olaylarda ister istemez çeşitli ödünler vererek mutlu olunabileceğine, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine işaret eder.

Rüyada Teleferikle Gezmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı bazı sorunlar yüzünden yapacağı bazı işleri ve gerçekleştireceği şeyleri kendisi ile aynı durumda olan insanlar ile yapacağına, bu sayede yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına ve durumun düzeltilmesi ve yaşanan sıkıntıların giderilmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına alamet eder.

Rüyada Teleferikten Düşmek

Ortaya çıkan sorunlar yüzünden çok sıkıntılı zamanlar geçiren rüya sahibinin, iş hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Teleferik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ebru (11 Ocak 2015 saat: 09:02)

    Bu gece rüyamda arkadaşlarla birlikte asansöre biniyoruz ben basıyorum sonra yanlış oluyor tekrar alt kata basıyorum ve basmamla teleferik oluyor ve biz çok güzel bir şekilde gidiyoruz geri dönmek istediğimizde sıkıntılar çıkıyor bir kız çoçuğu bize taş atıyor çok yerden gidiyor bu arada sonra bir yerde duruyor bir adam yılan la ilgili birşeyler yapıyor ben onu telefon ile fotoğraf çekmeye çalışıyorum benim üstüme doğru atıyor ama şükür birşey olmuyor sonra bizi araba ile alıyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,