RuyaTabirleri.com

Rüyada Telefon Bulmak

Rüyada telefon bulmak, mirasa konmaya, kişiyi çok mutlu edecek haberlere, yüksek bir dereceye ulaşmaya, kendisine yardım edecek güçlü ve varlıklı bir adama, uzun süredir beklediği haberi işitmeye, eline geçecek fırsatlara, iş hayatında başarıya, yeni arkadaşlıklara veya gönül ilişkilerine yorulabilmektedir.

Rüyada Telefonun Çaldığını Görmek

Bu rüya tüm âlimlere göre alınacak haberdir. Duyulacak haberin içeriği rüyada alınanın niteliğine göre oluşur. Eğer telefon çaldığında iyi bir haber alınmışsa, yine güzel bir haber duymaya ve mutlu olmaya; eğer kötü bir haber alınmışsa üzüleceği bir havadis işitmeye işaret eder. Bu rüya bazen de tez zamanda bitecek önemli işlerdir.

Rüyada Telefonun Kablosunun Kopması

Rüyada telefonun kablosunun koptuğunu gören, sevdiklerinizden haber alamaz ve onlardan uzaklaşır. Bazen bu rüya beklediği fırsatların kaçmasına, ele geçecek olanakların değerlendirilememesine, tembellik sonucu başarısızlığa uğramaya, insanların kendisinden uzaklaşmasına neden olacak hareketlerde bulunmaya yorulabilmektedir.

Rüyada Telefon Etmek

Bu rüya, yakın bir zamanda çok mutlu olacağınız bir haber alacağınıza işarettir. Bazen de dürüst ve iyi bir arkadaş edinmeye, yeni başlangıçlara , sevilen ve sayılan bir adamla oturup sohbet etmeye yorulur.

Rüyada Telefonu Açtığını Görmek

Bu rüya, özellikle darda kalmış ve yardım bekleyen insanlar için emellerine ulaşacaklarına dair bir müjdedir. Bu rüyayı gören kişi, insanlar arasında önemli bir yere sahip, güçlü ve kudretli bir kişiden yardım görür. Her anlamda ferahlamaya, zenginleşmeye ve durumun iyileşmesine yorulmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Telefon Bulmak İle İlgili Rüyalar;

  1. nuran halıcı (29 Kasım 2016 saat: 15:13)

    ruyamda arkadasımın evındeyım ve cantamı kaybedıyorum sonrada da ayakkabımı kaybedıyorum cok arıyorum ıkısınde ama bulamıyorum sonradan telefonumu buluyorum arkadasımın evı cok kalabalık mısafırlerı var ama ben devamlı bır arama ıcındeyım gencler var benı opuyolar

  2. feyyaz (14 Eylül 2016 saat: 08:46)

    slm rüyamda telefon buluyorum fakat almayıp uzaktan bakıyorumbaşka biri geliyo tam telefonun yanında bi duvar var duvarın üstünde bi çocuk elinde bi ip aşagı sallamış ipin ucunda bi ağırlık var tam birisi telefonu alıyo ip sallanıyo buda aşağı inip benim telefonumu aldın diye adamı suçlayıp para koparıyo ve aynı hareketi 8-10 kişiye yapıyo daha sonra ben biriyle anlaşıyorum anlaştığım kişi telefonun yanına geliyo eğiliyo telefonu duvarın altına doğru ayağıyla ittiriyo kendi telefonunu ordake telefonmuş gibi cebine koyuyo bende ipe soğru bi ta atıyorum ip sallanıyo çocuk duvardan iniyo ve benin telefonum diyo ordan ben çıkıyorum ve biz anlaştığım kişiyle o çocuğu korkutup galip geliyoruz

  3. Yasemin (13 Ekim 2015 saat: 00:31)

    Ruyamda is arkadasim is yerinden cikiyor fakat 2 tane cep telefonunu is yerinde unutuyor.ben farkediyorum tam aliyorum telefonlari Sonra telefonunu ariyor ben bakiyorum.konusuyoruz. bu arada benim sevdogim kisiyle facede mesajlarini goruyorum.onla arkadasmislar.o arada gelip telefonunu alip gidiyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,