RuyaTabirleri.com

Rüyada Telefon Çalması

Rüyada telefon çalması, sürpriz bir haberle harekete geçmek, aniden yön değiştirmek veya planlanmamış, akılda olmayan bir yolculuğa çıkmak zorunda kalmak anlamına gelir. İş teklifi veya iş görüşmesi için randevu almak anlamına da gelen rüya, yeni bir başlangıç için kişinin harekete geçeceğini, kendi yolunu çizerken başkalarından da önemli destekler alacağını delalet eder. Başlangıçlar için ideal zamanın geldiğini ancak kişinin heyecana kapılıp bir anda büyük planlar yapmaması gerektiğini de bildirir.

Rüyada Gece Vakti Telefon Çalması

İyiye yorulmaz ve genellikle üzüntü verecek, kişinin moralini bozacak bir gelişmenin ya da kötü olarak adlandırılabilecek bir haberin alınması manasına gelir. Rüya sahibinin sabrını sınayacağı bir döneme gireceğini ve mümkün olduğunca sahip olduğu şartları koruyacak şekilde hareket etmesini de öğütleyen rüya, yapılan yanlışlardan veya doğru olmayan kararlardan vazgeçmek, çevresinin eleştirilerine değer vererek olan biten hakkında detaylı şekilde düşünmek şeklinde de yorumlanır. Eleştiri almak ve kendisine önerilenleri akıl süzgecinden geçirerek daha iyi bir hayat için tecrübe sahibi olmak olarak da tabir edilir.

Rüyada Başkasının Telefonunun Çalması

Kendisine ait olmayan bir telefonun çaldığını görmek, hiç gereği yokken bulaşılan bir iş yüzünden başını derde sokmak ya da keyfini kaçırmak demektir. Rüya sahibinin işgüzar şekilde hareket etmesi sonucunda yaşayacağı hayal kırıklığına da alamet olan rüya, kılavuz bulmak için çaba gösterileceğine, ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına da delalettir. Karmaşık bir dönemin, çözülmesi gereken sorunların gündeme geleceğini de haber verir.

Rüyada Telefon Çalmasının Psikolojik Yorumu

Çevresinden yardım görmek isteyen, içine düştüğü sıkıntılı durumdan kurtulmak için yakın arkadaşlarına ihtiyaç duyan ve psikolojisini bir türlü düzeltemeyen kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır. Yönünü tayin edememek veya ne yapacağını bilememek, bocalamak ve başarısız olmak yüzünden duyulan üzüntünün de işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Telefon Çalması İle İlgili Rüyalar;

 1. Muhammed (15 Ağustos 2016 saat: 11:04)

  Hocam ben rüya gördüm, rüyada ilk basta hersey normal gibiydi, okula gittim kosuyoruz tuvalete ama herkes kosuyor, ne icin bilmiyom, sonra ben ikinciyken vardiktan sonra bana diyorlarki sen 5:nci oldun. Üzülerek hayir diyorum ama anlamiyorlar bende ordan cekip gidiyorum.

  Arabaya gidiyorum ve bi bakiyom el fireni bosta, el fireni cekiyorum (araba bizim ama gercekte sorunu yokken herseyi sorunlu oluyor arabanin) ama geri boşa düsüyor. Neyse, sonra iniyom arabadan ve kilitlemeye calisiyom ama zorlaniyom ve elim titriyor sebepsiz yere icimde ayni zamanda ufak bir korku ve üzüntü var.

  Sonra arabayi kitleyip okula gidim derken telefon geliyor arabadan caliyor, kosuyorum arabaya kiliti acmaya calisiyom ama zorlaniyom, ellerim titriyor. Telefonu aciyorum, bana “sen muhammed misin?” Diyorlar, bende “evet” diyorum ve bana bir secim yapmam gerektigini söyluyorlar.

  Anlamadan etmeden kapatiliyor telefon ve arabayi calistirirken zor calisiyor araba.

  Aileme gitmeye calisiyorum anneme babama ama olmuyor, sanki birsey önlüyor gibi.

  Ordan fazla hayattan umursamaz gibisine deli gibi korkmadan etmeden sanki hayatin bir anlami ve sebepi artik hic olmamasi gibi ölümle burun buruna tehlikeli sürüyom arabayi.

  Daha sonra düsünüp benim kessin bir rüyada oldugumu anlatmaya calistim kendimi ve aniden odamda uyandim. Uyandim, kalktim ailemin, kardesimin yanina ve orda olduklarini gördüm ve icimde rahatladi. Sonra aniden rüyadan kalktim, nasil kalktim uyandim anlamadim.

  Yani rüyanin icinde bir rüya gördüm.

  Bu ne anlama gelir hocam? Rüyada hersey ters gidiyordu ve telefonda bir secim yapmam gerektigini söylüyordu bir adam bir an önce (sanki terör gibi birsey, Kirmizi mi Mavi takima mi katilcan? Karar ver gibisine bir his ti).

 2. Ummahan (12 Ağustos 2016 saat: 02:30)

  Rüyamda ben ayrildigim Sevgilimi arıyorum telii açmıyor daha sonra telefonum çalıyor daha önce beni aradigindaki müzik sesi ile. Bi bakıyorum takim elbise kravat elinde ekmekle bana gelmiş..bir de bizi takip edenler var onları atlatmaya çalışıyorum arabasına binmiş beyaz aracını ysnastiriyo dikkat et direğe carpacaksin diyorum ama yüzü hiç gulmuyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,