RuyaTabirleri.com

Rüyada Telefon Çalması

Rüyada telefon çalması, sürpriz bir haberle harekete geçmek, aniden yön değiştirmek veya planlanmamış, akılda olmayan bir yolculuğa çıkmak zorunda kalmak anlamına gelir. İş teklifi veya iş görüşmesi için randevu almak anlamına da gelen rüya, yeni bir başlangıç için kişinin harekete geçeceğini, kendi yolunu çizerken başkalarından da önemli destekler alacağını delalet eder. Başlangıçlar için ideal zamanın geldiğini ancak kişinin heyecana kapılıp bir anda büyük planlar yapmaması gerektiğini de bildirir.

Rüyada Gece Vakti Telefon Çalması

İyiye yorulmaz ve genellikle üzüntü verecek, kişinin moralini bozacak bir gelişmenin ya da kötü olarak adlandırılabilecek bir haberin alınması manasına gelir. Rüya sahibinin sabrını sınayacağı bir döneme gireceğini ve mümkün olduğunca sahip olduğu şartları koruyacak şekilde hareket etmesini de öğütleyen rüya, yapılan yanlışlardan veya doğru olmayan kararlardan vazgeçmek, çevresinin eleştirilerine değer vererek olan biten hakkında detaylı şekilde düşünmek şeklinde de yorumlanır. Eleştiri almak ve kendisine önerilenleri akıl süzgecinden geçirerek daha iyi bir hayat için tecrübe sahibi olmak olarak da tabir edilir.

Rüyada Başkasının Telefonunun Çalması

Kendisine ait olmayan bir telefonun çaldığını görmek, hiç gereği yokken bulaşılan bir iş yüzünden başını derde sokmak ya da keyfini kaçırmak demektir. Rüya sahibinin işgüzar şekilde hareket etmesi sonucunda yaşayacağı hayal kırıklığına da alamet olan rüya, kılavuz bulmak için çaba gösterileceğine, ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına da delalettir. Karmaşık bir dönemin, çözülmesi gereken sorunların gündeme geleceğini de haber verir.

Rüyada Telefon Çalmasının Psikolojik Yorumu

Çevresinden yardım görmek isteyen, içine düştüğü sıkıntılı durumdan kurtulmak için yakın arkadaşlarına ihtiyaç duyan ve psikolojisini bir türlü düzeltemeyen kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır. Yönünü tayin edememek veya ne yapacağını bilememek, bocalamak ve başarısız olmak yüzünden duyulan üzüntünün de işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: