RuyaTabirleri.com

Rüyada Telefon Görüşmesi Görmek

Rüyada telefon görüşmesi görmek, kişinin kafasına takılan ve huzursuz hissetmesine neden olan bir konuyu muhatabına açarak onunla konuşacağına ve sorunu çözüme kavuşturacağına yorumlanır. Kariyer planları yapan kişilerin karşılarına çıkan önemi fırsatlar olacağına işarettir ve topluluk önünde olmaya, ün ve saygınlık kazanmaya yorulur. Bu dönemde özellikle gereksiz sorumluluklar almaktan kaçınmak gerektiğine vurgu yapan rüya, küçük detaylarda boğulmadan resmin tamamını görmenin kişiye daha çok fayda sağlayacağını bildirir. Kişi kendisini telefon görüşmesi yaparken görürse, iş yerindeki amirler veya çalışanlarla güçlü bir iletişim kuracağına, aldığı projeleri hakkıyla yerine getireceğine alamettir. Başka birini telefonla görüşürken görmek, gelen ani haberlerle heyecana kapılarak karar verme durumuna girilebileceğini, bu durumda dikkatli olmak gerektiğini tabir eder.

Rüyada Telefon Görüşmesi Yapmak

Sevilen biriyle telefon görüşmesi yapmak o kimseyle muhabbetin daha fazla olacağına ve aradaki samimiyetin artacağına, girilecek her türlü kalabalık ortamda beğeni toplamaya ve eğlenceli davetlere konuk olmaya tabirdir. Sevilmeyen biriyle telefon görüşmesi yapmak alınganlık doğuracak bir diyalog yaşanacağına veya söylenen bir lafı ters anlayarak olumsuz bir psikolojiye girmeye yorulur. Aile üyelerinden biriyle telefon görüşmesi yapmak miras veya mal paylaşımı, alım-satım gibi meselelerin gündeme geleceğini ve kişinin fikrine uygun hareket edileceğini ifade eder.

Rüyada Telefon Görüşmesi Dinlemek

Yeni bir borca girmek yahut bir tanıdık için kredi çekmek, kefil olmak gibi bir yükümlülük nedeniyle mali durumu tehlikeye sokmak demektir. Rüya sahibinin kendi isteği dışında gelişen durumlara müdahil olmasıyla beraber yaşayacağı strese işaret ederken, devletle ilgili vergi veya sigorta gibi hesapta olmayan bir ödeme ile karşı karşıya kalınabileceğini, kulağa gelen bazı dedikodular yüzünden sinirlenmeyi de tabir eder.

Rüyada Telefon Görüşmesinin Psikolojik Yorumu

Dışa dönük kimliği olsa dahi, genellikle olayları veya düşüncelerini içine atan, asıl hislerini saklayan ve ketum bir yapıya sahip olan kişileri ifade eder. Dışarıya gösterilen kimliğin arkasında herkesten saklanan veya korunan hassas bir ruhun varlığına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!