RuyaTabirleri.com

Rüyada Telefonda Konuşmak

Rüyada telefonda konuşmak, rüyayı görene kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği bir akrabası sayesinde bir işe gireceğine, bu işte çok çalışarak ve emek vererek çok iyi kademelere geleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi ve mutlu günler yaşanmasını sağlayacak hayırlı ve güzel haberler alacağına işaret eder.

 Rüyada Telefonda Konuştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabalarından birinin önayak olması sayesinde bir işe gireceğine ya da birlikte çok büyük kazanç sağlayacak bir iş yapacaklarına, çok büyük paralar kazanacaklarına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük atılımlar yapacaklarına ve çok zengin olup huzur ve mutluluk içerisinde yaşayacaklarına tabir edilir.

 Rüyada Eski Sevgili İle Telefonda Konuşmak

Rüya sahibinin, çok uzak bir yerden bir haber beklediğine ve bu haberin en kısa zamanda gelip rüyayı gören kişinin, içindeki üzüntüyü ve stresi uzaklaştıracağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına, uzun zamandan beri ödemekte güçlük çektiği borçlarını ödenmesini sağlayacağına ve aile hayatında yaşanan üzüntülerin yakın bir zamanda son bulacağına alamet eder.

Rüyada Ölü İle Telefonda Konuşmak

İş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçiren rüya sahibinin, çok hayırlı haberler alacağına, başındaki şanssızlıktan kurtulacağına ve çok büyük sorun yaratan borçların ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada Telefonda Konuşurken Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı sıkıntı ve sorunlardan kurtulması için aile bireylerinin ve dostlarının yardımcı olacağına, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine ve çok daha güzel günler göreceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Telefonda Konuşmak İle İlgili Rüyalar;

 1. derya (23 Aralık 2014 saat: 11:27)

  rüyamda yer yatağında uzanıp sevgilimle konuşuyodum o orada abim kapıdan girdi benim sevgilimle konuştuğumu anladı bana gözleriyle kızdı daha sonra tekrardan bir rüya gördüm gene sevgilimle konuşuyodum bu sefer tarladaydım gene tlfnunumun opörleri açık gbiydi ve bu sefer babam duydu ve ben orada tlfnu nasıl kapatacağımı bilemedim

 2. Nurhan Efsun (21 Kasım 2014 saat: 09:05)

  Ruyamda iki buyuk fūze gordum
  Hemen altinda yanan buyuk
  Bir ates gece karanlikta annem
  Ben ve kardeslerim.vardi
  Biz o yanam atesin yanindan
  Dikkatli olarak gectik
  Daha sonra da bi dugun
  Telasi icindeyiz benim
  Dugunum.olucak gelinligim gelmis
  Ben o gelinligi giydim
  Ve begenmedim
  Etegi cok kisa olmustu
  Ve kizmaya basladim
  Daha sonrada dugun salonunda
  Oturan insanlari babami gordum
  Ama bir turlu evlenicem.erkegi
  Goremedim

 3. cevdet öt (12 Mart 2014 saat: 21:50)

  merhaba ben vandan cevdet öt gördüğüm rüyayı yorumlamak için bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Bundan bir yıl önce bir arkadaşımı trafik kazasında kayıbettik ve ben bu arkadaşımı çok severdim. rüyamda çalıştığım iş yeri arkadaşlarım ile beraber bir arabadaydık ve ben elimde ışığa benzer bir şey ile telefonmuş gibi ara yaparak ölen arkadaşım ile konuşmaya başladım.ama sanki arkadaşım karşımdaymış gibi görüyordum. ben ona neden bize sormadan gittin dedim oda abi ben seni aradım sana söyleyecektim neden gittiğimi ama sen telefonuma cevap vermedin dedikten sonra kayıbuldu yani telefon kapandı…daha sonra bende ve bir arkadaşım arabadan indik diğer arkadaşlarımız yolculuğu devam etti ben arabadan iner inmez solunum sıkıntısı yaşadım ve nefes alamaz duruma geldim.beni arkadaşımdan sırt üstü uzatmasını istedim ve buna rağmen nefes almadım yan uzatmasını istedim ve yine nefes alamadım konuşmak istiyordum ama konuşamıyordum.söylediğim tek şey babama söyleyin çok seviyorum.sonra ölecekmişim hissiyatına mı kapıldım yoksa öldümmü tam olarak anlamadım.

 4. Selma (14 Şubat 2014 saat: 03:25)

  Evlenmeden önce oturduğum semtteyim. Annem babam hala orada otururlar.. Evin önünde bir park vardır ve ben o parkta toprağın üzerine yatak yorgan serip yatıyorum. Anne babama dargınmışım. Bir yandan yatıyorum bir yandan da balkonda oturan annemi izliyorum. O da bana dargınmış bu arada elişi örüyor.. Evin karşısında bir kahvehane var ve ben orada bir masada oturup bir şeyler yazıp çiziyorum. Birşeyleri planlıyorum ama ne olduğunu bilmiyorum güya bir iş yapıyormuşum…Bir ara Barış Manço nun şarkılarını söylüyorum.. Hatta Ahmet Kaya ve Barış Manço nun resimlerinin yan yana olduğu bir poster görüyorum.. Bu iki sanatçıyı çok severim, oğlumun adı da Barış’tır. Ve oğlum arkadaşım eşşek şarkısını çok sever, rüyamda bu şarkıyı da söylüyorum. Daha sonra yokuş ve dar bir yolda görüyorum kendimi, bir otobüse biniyorum, otobüs çok hızlı gidiyor, inmek istediğimi söylüyorum ama durmuyor. Neyse gittiği yolu geri dönüp beni indiriyor. Bu arada yolda top oynayan çocukları görüyorum. Telefonda abimin eşi ile konuşuyorum ve kızkardeşimin kocası için o hırsız diyor. Ben de ısrarla neden böyle söylediğini soruyorum ancak cevap vermiyor ben de ona bunun üzerine üç defa sen çok kötü bir insansın diyorum ve telefonu kapatıyorum. Gene aynı gece rüyamda 13 sene önce çalıştığım işyerindeki patronumu görüyorum tekrardan orada işe başlamışım. Beni görünce çok mutlu oluyorlar ve patronumun boynuna sarılıp yanaklarından öpüyorum. Orada çalışan sekreter kadının alt tarafında transparan bir kıyafet olduğunu görüyorum. Avret yeri görünüyor. Bir gecede gördüğüm farklı rüyalar…Uyandığımda kendimi çok yorgun ve sıkıntılı hissettim. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,