RuyaTabirleri.com

Rüyada Telefonla Aramak

Rüyada telefonla aramak, çalışma hayatının yorucu geçeceğine, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, bu süreçte pek çok yeni kişiyle tanışıp, yepyeni projelerle uğraşacağına işaret eder. Özellikle iş ve okul yaşamı ile ilgili yorumlanan rüya, temposu yüksek bir hayatın da alametidir. Telefonla aramak kişinin sevdiklerine vereceği müjdeli bir haber veya gelişmeye de delalet ederken, aynı zamanda beklenen bir durumun zamanından önce olmasına duyulacak sevincin de alametidir. Gençler için ve öğrenim çağındakiler için sınavlarda başarılı olmak, iş mülakatlarından olumlu sonuçlar almak anlamına da gelir.

Rüyada Telefon Etmek

Bir konuda yardım almak isteyen rüya sahibinin, arkadaş ve dostlarından göreceği desteğe alamettir. Kişinin gelecekteki hayatının yoğun bir tempoyla geçeceğine, yeni iş alanlarında kendisini ispatlayacak projelerde görev alacağını, maddi olarak kaygılanmadan, her konuda rahat ve hareketli bir hayata sahip olacağını bildirir. Meraklı bir eşe sahip olmak, her konuda araştırma yapma isteği duymak, rutin bir hayat sahibi olmamak için kişinin kendisine sürekli yeni yollar bulmak istemesinin de delaletidir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin içini kemiren bir sorun nedeni ile yardım almak istediğine ve sorunu tek başına çözemeyeceğine de yorulur.

Rüyada Telefon Sesi Duymak

Bazı konularda fazla aceleci davranıldığı için kişinin şartlar oturmadan hareket etmesi nedeni ile zarar göreceğine, yatırımlarını yanlış yapmasından dolayı da maddi olarak kayıplar yaşayacağına alamet eder. Telefon sesi duymak beklenen bir haberin henüz gelmeyeceğine, kişinin bir müddet daha sakin ve sabırlı bir şekilde hareket edip beklemesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Telefonla Aramanın Psikolojik Yorumu

Yardım almak isteyen kişileri temsil eden rüya, özellikle gerçek hayatında bazı sorunlarla baş etmekte zorlanan kişilerin yakınlarından beklediği desteği ifade eder. Telefonla aramak, özlenilen kişiler olduğuna, kendini yalnız hissedenlerin bu duygudan kurtulmak için sürekli başkaları ile bir araya gelmek istemesine de alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: