RuyaTabirleri.com

Rüyada Telefonla Aranmak

Rüyada telefonla aranmak, iş hayatı için biraz yorucu ve yoğun bir döneme girmek üzere olunduğunu, kişinin ailesine ya da özel hayatına bu yoğunluk içinde çok fazla zaman ayıramaması yüzünden bazı gönül kırıklıklarına neden olacağını bildirir. Telefonla arayan kişinin kim olduğuna göre değerlendirilmesi doğrudur. Kim tarafından aranıldığı hatırlanmıyorsa, gerçek hayatta kendisinden üstün bir kimsenin veya amirin kişiye egemenlik kurmaya kalkacağını, baskı altında kalınacağını ve bunların kişinin psikolojisi üstünde olumsuz sonuçlar doğuracağını tabir eder. Rüya sahibinin karşısına çıkan her fırsatı üzerinde düşünmeden değerlendirmeye alacağını ve balıklama atlayacağı durumların ne yazık ki istenilen gibi iyi sonuçlar doğurmayacağını, başından büyük işlere kalkışmanın sonunda başarısız olunarak herkese rezil olunacağını da bildirir.

Rüyada Ölmüş Bir Kişi Tarafından Telefonla Aranmak

Bu kişi gerçek hayatta da vefat etmişse, telefonda söylediklerine göre yorum yapmak gerekir. Ölmüş birinin telefonla rüya sahibini araması o kimse için yapılması gereken bir iyiliğe işarettir. Görülen kişi için bir yardımda bulunmak veya hayır işlemek gerektiğine yorumlanır. Gerçek hayatta yaşayan ama rüyada ölmüş olarak görülen kişinin telefonla araması ise, rüya sahibinin o kimseyle karşı karşıya gelmesine neden olacak bazı dedikodulara isminin bulaşacağını ve kendisini savunmak zorunda kalacağına, ne kadar uğraşsa da bir türlü işin içinden çıkamayacağına yorulur.

Rüyada Sevgilisi Tarafından Telefonla Aranmak

Gönül işlerinde kişinin üstüne titreyen biriyle karşılaşacağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, evli ise, eşinden ömür boyu destek göreceğine ve kıskanılan bir eş olacağına yorumlanır. Aşk konusunda talihin döndüğüne ve kısmet dolu günlere tabir edilir.

Rüyada Telefonla Aranmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin telefon beklediğinin işaretidir. Özellikle kendisine önem verdiğini bilmek istediği bir kimse tarafından aranmak, o kişi tarafından sürekli merak edilmek istemek demektir. Bazı durumlarda rüya sahibinin gerçek hayatında insanların ilgisini çekmek için yalanlar söylediğinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!