RuyaTabirleri.com

Rüyada Telefonla Konuştuğunu Görmek

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, yoğun bir iş temposuna işarettir. Kişinin okul ve iş hayatına yönelik yorumlanan rüyada aynı zamanda yakın zamanda alınacak güzel haberlere de tabir olur. Geleceğin umut vadettiğini ve yapılan işlerde hedeflenen yerlerin de ötesine geçileceğine delalet eden rüya aynı zamanda önemli bir sınavda başarılı olmaya da yorumlanmaktadır. Sağlığı bozuk kimseler için de iyileşme yönünde alınacak güzel haberlere işaret eder.

Rüyada Telefon Sesi Duymak

Aceleci bir kişiliğe ve henüz olgunlaşmamış şartlara yorumlanır. Rüya sahibinin bazı konularda aceleci davrandığını ve bu nedenle işlerin bir türlü istenildiği gibi gitmediğine tabir olan rüya sabırlı olmak gerektiğini de işaret eder. Telefon sesi duymak, bazı yorumculara göre, kişiye yakın çevresinden gelecek önemli bir uyarı ve eleştiri mahiyetindedir. Yorumlardan biri de, telefon sesi duyan kişinin yolunu kaybettiği ve kılavuza ihtiyaç duyduğu şeklindedir.

Rüyada Telefon Görmek

İyi ve hayırlı haberler almaya yorumlandığı gibi, öte yandan kötü haberlere de yorumlanabilir. Kişi rüyasında açık bir telefon görüyorsa bir fırsatı kaçırır ve büyük bir pişmanlık yaşar. Kapalı ve çalan bir telefon görürse en kısa zamanda beklentilerine cevap bulacağını ve şansının iyi yönde döneceğini işaret eder. Rüyada telefon görmek geçmişten gelen bir habere veya eski bir arkadaşla görüşmek şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Telefon Etmek

Yardıma ihtiyaç duyulduğunu ve kişinin uzak bir tanıdığından önemli bir yardım alacağını gösterir. İş ile ilgili bir habere, bir davete ve yolculuğa çıkmaya da yorumlanan rüya kişinin birileri ile konuşma ihtiyacı içinde olduğuna ve rutin bir hayat sürdürdüğü anlamına da gelir. Rüyada tanıdık birine edilen telefon yardım, tanınmayan birine edilen telefon ise, hasta kişiler için derman aramaya delalet eder. Yapıcı eleştirilere ve önerilere, yeni fırsatlara ve şansa da tabir edilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Telefonla Konuştuğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Dilek (03 Nisan 2016 saat: 03:51)

    Ruyamda beni kacirmislar depo gibi bi yerdeyiz iki odali birinde erkekler var birinde de kizlar var surekli eziyet ediyorlar erkekler tarafindan bi erkek de bizi kaciranlari destekliyor bi anda o destekleyen erkege saldiriyorum bogmaya calisiyorum ve kulagini isiriyorum oldu diye birakiyorum ama olmemis benim uzerime yuruyor o sirada bizi kaciran adamlardan biri gelip onu odasina sokuyor o sirada dis kapinin kilidini acik birakiyor kosarak cikiyorum disari zifiri karanlik giderken yanima uzatma kablosu aliyorum kablo hala o tarafta takili o o haldeyken kaciyorum kaciyorum kablo boyu bitiyor birakmak zorunda kaliyorum bi arkadasimi arayip yardim istiyorum bana gelemeyecegini soyluyor bi eczane kosesinde sabahi edip tekrar yola koyuluyorum eski bi komsumuzu goruyorum teyzenler yukarida yanlarina cik diyor cikiyorum ve bakiyorum dolma sariyolar hepsini opuyorum tek tek agzima dolma sokuyolar

  2. emre (27 Şubat 2015 saat: 07:42)

    Rüyamda Gerdek gecesine girdiğimi görüyorum ama eşimle bir şekilde kavga ettiğimi görüyorum daha sonra o telefonla konuşmaya başlıyor ben ona kızıyorum sabah ben geniş bir yola bakan bir cafe de kahvaltı ediyordum eşim gelip aramızda da ki sorunları çözüp lüks bi otele gidiyordu k rüyamda da maddi durumum da iyi görüyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,