RuyaTabirleri.com

Rüyada Teleskop Görmek

Rüyada teleskop görmek, rüyayı gören kişinin belirsizlik yaşadığına, yeni atılımlar yapmak ve girişimlerde bulunmak için bazı şeylerden tam olarak emin olamadığına işaret eder. Rüya sahibinin bazı yeni adımlar atmaya karar verdiğine fakat bir türlü cesaret edip bunu yapamadığına, onu huzursuz eden ve çekimser kalmasına neden olan bir takım konuların varlığına rivayet edilir.

Rüyada Teleskopla Bakmak

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin mutlaka hak ettiklerine kavuşacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, ağız tadı ve afiyette bir hayat yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin meslek hayatında çok önemli aşamalar kaydedeceği ve yükseleceği anlamına gelir.

Rüyada Teleskopla Yıldızlara Bakmak

Rüyayı gören kişinin geleceğinin ve önünün açık olduğuna, Allah’ın şansını ve kaderini güzel kıldığına, tüm dualarının kabul olacağına, isteklerinin de gerçekleşeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin başarılı, mutlu, uzun, sağlıklı ve huzurlu bir hayatı olacak demektir.

Rüyada Teleskopla Aya Bakmak

Rüyayı gören kişinin hayatını olumlu yönde değiştirecek, tüm maddi eksikliklerini giderecek, onu hiç bilmediği ve yaşamadığı oranda rahat ettirecek bir fırsat elde edeceğine ve tabiri caizse başına talih kuşu konacağına ve bunun da tüm dertlerinin sonu olacağına işaret eder.

Rüyada Dürbün Görmek

Rüyayı gören kişinin sabrının sonunda muradına ereceğine, isteklerine kavuşacağına, layık olduklarına sahip olacağına, kusursuz, eksiksiz, konforlu ve kolay bir hayata kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibi maddi ve manevi olarak tüm beklentilerinin karşılığını bulacak demektir.

Rüyada Mikroskop Görmek

Bu rüya, iyi olmadığı şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı bazı aksilikler nedeniyle mutsuz, başarısız, hasta ve keyifsiz olacağına, ekonomik olarak zayıflayacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, zor ve kötü günler geçireceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerinden yana umduğunu tam olarak bulamayacağı ve hüsran yaşayacağı ile yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!